Cody Rhodes otwiera Raw, aby stworzyć swoją historię w WWE – polowanie na tytuł

Dla każdego, kto zastanawia się, jak zadebiutował Cody Rhodes Surowa noc poniedziałkowa Przez tyle lat nie musieliśmy długo czekać, aby się dowiedzieć. Tegoroczny program „Raw After Mania” zostanie otwarty dziś wieczorem (4 kwietnia 2022 r.) w American Airlines Center w Dallas w Teksasie.

Co jest warte, wygląda na to, że ten powolny i odpowiednio ekscytujący, byczy wpis na platformę zostanie tutaj.

Rhodes, który był wiwatowany przez fanów jako wszechmocny mistrz i w komentarzach nazywany synem marnotrawnym, chwycił mikrofon i powiedział, że powrót do WWE nie jest wcale trudną decyzją. Dużo się mówiło, wiele teorii odbiegało od normy, ale wszystko sprowadzało się do jednego.

adres.

Tytuł pozostawiony przez jego ojca, jego mistrza w 1977 roku, a także wiele innych supergwiazd WWE. Opowiedział historię o tym, że Dusty Rhodes nie zdobył tytułu, ponieważ wygrał odliczanie, a potem przysiągł, gdy był ośmioletnim chłopcem, że przywiezie później ten tytuł do domu i położy go przed Dusty’m. Aby nikt mu tego nie odebrał.

Ale potem ten sen umarł.

Czy ty to zrobiłeś?

Może już umieścić ten tytuł przed Dusty Rhodesem, ale może umieścić go w środku swojego syna, „The American Nightmare”.

Został nagrodzony głośnymi wiwatami i okrzykami publiczności na żywo.

„Mając to na uwadze, przerwij ciszę, a moje intencje są jasne. … Stoję przed tobą gotowy, w końcu gotowy i zrobię to. Dam wyróżnienie, którego moja rodzina od dawna zakazała. I zrobię to to dla ciebie, a ja zrobię to dla mnie i zrobię to dla mojej rodziny.” i zrobię to dla „American Dream” Dusty Rhodes.

Podpowiedz Setha Rollinsa.

Ociekając różowym garniturem, tańczył i udał się na ring, gdzie Cody sięgnął do niego, a Rollins potrząsnął nim śmiejąc się. Wydawało się, że mówi „Witamy w domu”, a podpis przedstawiał go jako wyraz szacunku.

READ  Chris Evans wyjaśnia, kto „Kapitan Ameryka” jest w środku nadchodzącego filmu

czy to było?

Myślę, że najważniejszą rzeczą, która z tego wyjdzie, jest to, że już zobaczymy, prawda?

Uzyskaj kompletne surowy Wyniki i relacja z całego programu w tym tygodniu są słuszne tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *