Córka burmistrza miasta przysięga „wojnę” po trenerze Jaguara: „Myślę, że właśnie uwolniłeś we mnie pęknięcie”

Córka Urbana Meyera, Jacksonville, obiecała, że ​​historia z jej ojcem jeszcze się nie skończyła po jej zwolnieniu ze stanowiska głównego trenera Jaguarów.

Gigi Meyer opublikował wiadomość na swoich historiach na Instagramie po krótkiej kadencji u swojego ojca Jaguara. Były kicker Jaguarów, Josh Lampo, został zwolniony przez burmistrza wczesnym rankiem w czwartek za rzekome kopanie się podczas treningu przed sezonem.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o grach na FOXNEWS.COM

Urban Mayer, główny trener Ohio State Buckies, świętuje pokonanie Oregon Ducks 42-20 na Mistrzostwach College Football Playoff National Championships, które odbyły się 12 stycznia 2015 r. w Arlington w Teksasie.
(Jamie Square / Getty Images)

„Duch wroga jest w pełnym trybie wojny na tym świecie i w ludziach” – napisał na Instagramie Gigi Meyer, trener fitness. „To jest wojna. Każdy wie, kto w końcu zwycięży”.

Dodała kolejną wiadomość.

„Wróg (świat) tak naprawdę nie chce, aby dobrzy zwyciężyli.

„I możesz spierać się na podstawie tego, co widzisz w mediach, czy mój tata jest „dobrym facetem”, czy nie.

„(Super wiarygodne źródło informacji, które znamy)

„Każdy, kto naprawdę nas zna, wie, jak niesamowity jest jako osoba.

Urban Mayer, główny trener Jacksonville Jaguars, stoi na uboczu w ostatnich minutach meczu z Arizona Cardinals w niedzielę, 26 września 2021 r. w Jacksonville.  Burzliwa kadencja Urbana Meyera w NFL zakończyła się zaledwie 13 meczów później – i dwoma zwycięstwami – kiedy Jaguary w Jacksonville zwolnili go w czwartek, 16 grudnia 2021 r., za niewłaściwe zachowanie.

Urban Mayer, główny trener Jacksonville Jaguars, stoi na uboczu w ostatnich minutach meczu z Arizona Cardinals w niedzielę, 26 września 2021 r. w Jacksonville. Burzliwa kadencja Urbana Meyera w NFL zakończyła się zaledwie 13 meczów później – i dwoma zwycięstwami – kiedy Jaguary w Jacksonville zwolnili go w czwartek, 16 grudnia 2021 r., za niewłaściwe zachowanie.
(AP Photo / Gary McCullough, plik)

„Świat nienawidzi każdej strony, którą mamy, więc stworzy chaos, aby ją zniszczyć.

Burmistrz miasta Jaguary Fire Urban: burzliwy harmonogram pierwszego roku trenera NFL

„On nie wie, że go wzmacnia.

READ  Rynki azjatyckie mieszały się, gdy Chiny obniżyły kluczowe stopy procentowe

– Nie mogłem. Szukaj dalej.

Gigi Meyer opublikowała swoje zdjęcia z ojcem na weselu, a także inne zdjęcia z piłkarzami z Ohio State i Florida.

„Wróg chce, żebyśmy się rozbili i wczołgali do dziury. Ale myślę, że uwolniłeś we mnie krokodyla” – dodał. „Nie chodzi o opinie ludzi. Nie obchodzi mnie to. Ale kiedy moja rodzina jest pełna kłamstw i ludzi po… mam problem i nie będę cicho.”

Burmistrz zdecydował się na ogień po 11 miesiącach zamieszania z Jaguarami.

„Darrell Powell będzie tymczasowym trenerem Jacksonville Jaguars w losowaniu sezonu 2021. Darrell wygrywa po Urban Mayor” – powiedział właściciel zespołu Shad Con. „Po kilku tygodniach rozważań i dogłębnej analizy kadencji Urbana z naszym zespołem, jestem bardzo rozczarowany, dochodząc do wniosku, że natychmiastowa zmiana jest potrzebna dla wszystkich. Poinformowałem o tej zmianie Urban dziś wieczorem. Jak powiedziałem, w październiku konieczne jest przywróć nam zaufanie i szacunek.

Trener Urban Meyer i córka Gigi Meyer uczestniczyły w BODY w ESPYs w Milk Studio 14 lipca 2015 r. w Hollywood.

Trener Urban Meyer i córka Gigi Meyer uczestniczyły w BODY w ESPYs w Milk Studio 14 lipca 2015 r. w Hollywood.
(Michael Kovac / Getty Images dla ESPN)

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Trent Phalke pozostanie naszym dyrektorem generalnym i będzie współpracował z Darrellem, aby zapewnić, że nasz zespół pozostanie zmotywowany i konkurencyjny podczas reprezentowania Jacksonville.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *