Córka Susan Sarandon odpowiada krytykom na temat kontrowersyjnej sukni ślubnej

Eva Amurri, córka Susan Sarandon, odpowiedziała krytykom, którzy nazwali ją „skandalem” z powodu kontrowersyjnej sukni ślubnej.

Aktorka w poniedziałek na swoim Instagramie podzieliła się zdjęciami ze ślubu z szefem kuchni Ianem Hawke’em, pisząc: „To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen miłości i niesamowitej energii”.

Jedno urocze zdjęcie z weekendowego ślubu pokazało nową parę pozującą w deszczu, podczas gdy Amore miała na sobie sukienkę bez ramiączek Kim Casas z gorsetowym dekoltem.

Eva Amurri wypowiedziała się na temat krytyków, którzy krytykowali dekolt w jej sukni ślubnej. Instagram/thehappylyeva
Córka Susan Sarandon zamieściła w poniedziałek na Instagramie zdjęcia ze swojego ślubu z Ianem Hawke, pisząc: „To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen miłości i niesamowitej energii”. Instagram/thehappylyeva

Amore (39 l.) dodała następnie zbliżenie swoich piersi i emoji przedstawiającą całującą twarz: „A jeśli ktoś jest zdenerwowany tym, że mój stanik nie został „odłożony”… może zrobić zrzut ekranu później”.

Podczas gdy krytycy nazywali obszerniejszą suknię panny młodej „niepochlebną”, Amore uznała, że ​​gdy ją wybrała, stanowiła idealne połączenie „seksowności” i „elegancji”.

„Uwielbiam to, że nadaje bardzo klasyczny i kobiecy charakter, nie będąc jednocześnie nadmiernie puszystym” – powiedziała Powiedział ludziom W opublikowanym w poniedziałek wywiadzie powiedziała: „Chciałam czuć się jednocześnie seksownie i elegancko i myślę, że sukienka zachowała idealną równowagę”.

„Każdemu, kto czuje się zgorszony tym, że nie „odłożył” moich cycków… nie krępuj się, aby zrobić mi później zdjęcie” – napisała pod zdjęciem, przedstawiającym zbliżenie jej klatki piersiowej. Instagram/thehappylyeva
Na przyjęciu Amore miała na sobie sukienkę bez ramiączek marki Kim Casas, z niskim dekoltem. Instagram/Marcus McGregor

Przed swoim wielkim dniem Amore z podekscytowaniem opowiadała o wyborze „seksowniejszej” sukienki: Opowiadaj nam co tydzień W czerwcu „Właśnie to miałam na myśli. Doskonale odzwierciedla to, kim jestem dzisiaj jako kobieta”.

W sobotę Amore i Hawk wzięli ślub w nowojorskiej dolinie Hudson Valley.

Gościli około 40 osób, w tym Sarandon i jej byłego Tima Robbinsa, aby uczcić to francuskim przyjęciem w ogrodzie.

Magazyn People podał, że Hawke i jej mąż pobrali się w sobotę w nowojorskiej dolinie Hudson. Instagram/Marcus McGregor
To było kameralne wesele na 40 gości. Instagram/Marcus McGregor

„Naprawdę chcieliśmy, aby nasza mała rodzina znalazła się w centrum tego wszystkiego i skupiała się w równym stopniu na dzieciach, jak i na nas” – Amore powiedziała magazynowi People.

„Współpracowaliśmy z naszym wedding plannerem, aby stworzyć bardzo osobisty i kameralny ślub, a następnie skupiliśmy się na naszej drugiej miłości w życiu: jedzeniu! Jedyne, czego naprawdę potrzebowaliśmy, to piękna atmosfera, najbliżsi nam ludzie i pyszne przyjęcie”.

READ  Brytyjski przedsiębiorca muzyczny i gwiazda YouTube miał 31 lat – termin

W lutym Amore i Hawk ogłosili swoje zaręczyny w Paryżu w lutym 2023 roku, po dwóch latach randek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *