Cotygodniowe odczyty horoskopów dla każdego znaku od 7 do 13 lipca

Frances McDormand, rak.
Ilustracja: Przy cięciu; Zdjęcia: Getty Images

W czwartek planeta miłości Wenus wkracza do Lwa, najdumniejszego znaku tego znaku. W ciągu najbliższego miesiąca wszyscy (łącznie z Tobą) będą prawdopodobnie potrzebować dodatkowej pochwały, potwierdzenia lub odrobiny uwagi. Nie ma sensu teraz udawać spokoju – ludzie zareagują bardziej ciepłem i hojnością niż nieśmiałością i tajemnicą. Im bardziej hojny będziesz wobec osób, na których ci zależy, tym szczęśliwsze będą twoje relacje. Tymczasem poniżej znajdziesz swój tygodniowy horoskop dla każdego znaku.

Ostatnio miałeś trudności z podejmowaniem decyzji, ponieważ każdy wybór wydawał się tak ważny. Martwisz się, że marnujesz swój ograniczony czas na Ziemi, boisz się rozczarować ludzi, na których ci zależy, lub czujesz się zestresowany potencjalnymi konsekwencjami najprostszych działań. Ale chociaż ważne jest, aby traktować swoje życie i swoje wybory tak, jakby miały znaczenie (bo mają!), w pewnym momencie wystarczy. Spróbuj podejść do siebie trochę mniej poważnie. Pozwól, aby Twoje poczucie humoru i wewnętrzna wesołość miały wpływ na Twoje decyzje w tym tygodniu. Świat jest teraz straszny, ale ty też możesz się dobrze bawić.

Łatwo jest idealizować przeszłość, gdy teraźniejszość wydaje się ponura i brzydka, a przyszłość wyłania się przerażająco. Zaczynasz wyobrażać sobie, że poprzednie wersje Twojego życia były wyjątkowe i magiczne, że stare relacje były idealne i że najlepsze chwile masz już za sobą. Przypomnij sobie, że to nieprawda. Życie może być teraz trudne, ale to nie znaczy, że odtąd będzie tylko cierpieniem i samotnością. Patrz w przyszłość z odwagą. W przyszłości jest miłość. Jest sensowna praca do wykonania. Jest piękno, którego nigdy nie zaczniesz sobie wyobrażać.

Ostatnio czułeś się ignorowany i lekceważony przez tych, którzy mają władzę w Twoim życiu. Wydaje się, że żadna z osób, które mogą dać Ci możliwości, nie dostrzega Twojej energii, pomysłów i kreatywności – dlatego w tym tygodniu zapomnij o szefach i władzach. Nie potrzebujesz pozwolenia nikogo innego, aby zacząć robić ekscytujące rzeczy w swoim życiu; Możesz zacząć już teraz. Jasne, wsparcie instytucjonalne byłoby miłe, ale nie jest konieczne. Masz własne pomysły, przyjaciół chętnych do współpracy i inspirację, którą można znaleźć na własnym podwórku. Masz swobodę robienia, co chcesz.

READ  Kanye West broni programu „Trash Bag” Yeezy Gap i rozsadza media

Znam ludzi, którzy nigdy nie wydają się usatysfakcjonowani. Nieważne, ile mają miłości, pochwał i pieniędzy, zawsze potrzebują więcej. Nie chcesz być taki jak oni, ciągle głodny kolejnych wspaniałych rzeczy. Lepiej nauczyć się doceniać to, co się ma i żyć szczęśliwie w świecie takim, jaki naprawdę istnieje. Pamiętaj tylko, że nie musisz akceptować Wszystko Wszechświat stawia przed tobą wielkie wyzwania. Jeśli z jakiegoś powodu życie sprawia, że ​​jesteś nieszczęśliwy, nie musisz się z tym godzić. Masz inne opcje. Masz prawo dokonać zmiany.

Chociaż na zewnątrz jesteś pewny siebie, jesteś wobec siebie bardziej krytyczny, niż ktokolwiek zdaje sobie sprawę. Masz wobec siebie wysokie wymagania i możesz być niepotrzebnie surowy, gdy uważasz, że im się nie udało. Ale użalanie się nad sobą nie pomaga, więc Twoim wyzwaniem w tym tygodniu będzie powstrzymanie tego. Jeśli nie możesz uciszyć osądzającego głosu w swojej głowie, poćwicz ignorowanie go. Nie musisz stać się doskonały, aby móc lubić siebie. Inni uważają, że jesteś niesamowity; Lubią Twoje towarzystwo i chcą spędzać z Tobą czas. Dlaczego nie czujesz tego samego?

Jest wiele sytuacji, w których sensowne jest zachowanie swoich myśli i uczuć dla siebie. Być może otaczają Cię ludzie, którym nie do końca ufasz; Możesz potrzebować trochę czasu, aby przetworzyć swoje uczucia, zanim będziesz gotowy, aby się nimi podzielić. Ale nie złościj się na ludzi, których kochasz, gdy nie potrafią zrozumieć Twojego stanu emocjonalnego ani czytać w Twoich myślach. Nie jesteś nikomu winien otwarcia okna na swoje życie wewnętrzne – Ty Masz moc wyboru, kogo wpuścisz do swojego życia, ale jeśli chcesz, aby inni zrozumieli, co czujesz, Twoim zadaniem jest okazanie tego.

Kiedy czujesz, że przyszłość jest już napisana, trudno jest zebrać energię, aby włożyć większy wysiłek. Jeśli i tak nic, co zrobisz, nie będzie miało znaczenia, po co zawracać sobie głowę próbami? Ale w tym tygodniu przypomnisz sobie, że wszystko może się jeszcze wydarzyć. Wszechświat jest dziwny i niesamowity. Nic nie jest naprawione. Twoją misją jest żyć tak, jakby nowa przyszłość była możliwa i ufać, że Twoje działania – niezależnie od tego, jak małe – przybliżą Cię o krok. Nie wykluczaj się jeszcze. Masz o wiele większą moc, niż zdajesz sobie sprawę.

READ  Fani twierdzą ogromny spadek jakości - The Hollywood Reporter

Nie jesteś typem człowieka, który ujawnia wszystkie swoje uczucia każdemu, kto cię wysłucha. Masz tendencję do bycia nieco powściągliwym – być może w trosce o samoobronę, a może dlatego, że lubisz zachować atmosferę tajemniczości. Ale jeśli każesz ludziom zgadywać, utrudniasz im także poznanie Cię naprawdę. Chociaż trzymanie ludzi na dystans może być bezpieczne, po pewnym czasie odczuwa się samotność. Ćwicz dzielenie się większą ilością siebie niż zwykle. Czasami bycie w centrum uwagi może być wyczerpujące, ale w tym tygodniu pozwól sobie na pławienie się w ciepłym blasku uwagi znajomych.

Jeśli jest coś, czego nie możesz znieść, to narzucanie ci tego. Jeśli ktoś powie Ci, co masz robić, prawdopodobnie zrobisz odwrotnie; Jeśli przyjaciel powie Ci, jak „powinieneś” myśleć lub czuć, zakryjesz uszy i odwrócisz się. Jednakże ostatnio pragnąłeś wskazówek. Chciałbyś, żeby był ktoś, kto mógłby ci pokazać, jak znaleźć sensowne życie, o którym marzyłeś. Bądź silny w tym tygodniu: nie szukaj kogoś, kto będzie Ci mówił, jak masz żyć. Twoim zadaniem jest ciągłe szukanie. To może nie wydawać się teraz łatwe, ale znajdziesz swoją drogę.

Wydaje się, że wszyscy – łącznie z Tobą – walczą o ograniczone zasoby i możliwości. Wszyscy ludzie dążą do zdobycia szczytu i posiadania jak największych możliwości. Ale nawet jeśli się to uda, nie będzie to zwycięstwo satysfakcjonujące. Jedynym prawdziwym sposobem na zwycięstwo jest teraz odmowa walki. Kiedy konflikty ego zaczną się rozwijać, zdecyduj się odejść. Współpraca i komunikacja przyniosą więcej korzyści niż pokonanie wszystkich innych. Myśl kreatywnie. I otwórz swoje serce. Naprawdę możliwe jest, że każdy otrzyma to, czego potrzebuje.

Trudno jest czuć motywację w pracy, jeśli nie możesz sobie wyobrazić przyszłego sukcesu, i trudno jest być podekscytowanym związkiem, jeśli nie jesteś pewien, dokąd Cię to zaprowadzi. Możesz tolerować niepewność, o ile masz pewność, że wszystko prowadzi Cię do lepszego miejsca. Ale na razie spróbuj odwrócić wzrok od przyszłości. Głęboka więź z innymi jest możliwa i wcale nie musi służyć większemu celowi, procentować w wymierny sposób później, a nawet trwać wiecznie, aby była wartościowa.

READ  Raport: WWE vs. Tony Khan ponownie się wypowiedzieli

Pragnąłeś więcej emocji w swoim codziennym życiu; W szerszym świecie może się dziać wiele dramatów, ale twoje dni wydają się nudne. Masz bardzo niewiele okazji do działania, bycia częścią czegoś i pokazania innym (i sobie), na co Cię naprawdę stać. Jeśli będziesz czekać na wielką, jasną okazję, która pojawi się w tym tygodniu, prawdopodobnie poczujesz się zawiedziony, ale jeśli będziesz czekać na mniejsze, bardziej zwyczajne okazje, znajdziesz ich pod dostatkiem. I za każdym razem, gdy zrobisz coś odważnego, za każdym razem, gdy podejmiesz ryzyko (nieważne, jak małe), twoje serce się otworzy. Zapamiętasz, jak cudownie jest żyć.

Przeczytać Horoskopy tygodniowe Horoskopy tygodniowe na tydzień rozpoczynający się 30 czerwca i horoskopy tygodniowe na tydzień rozpoczynający się 14 lipca będą dostępne online w następną niedzielę.

Kup książkę Claire Comstock-Jay, Przewodnik Lady Sybilli po gwiazdach, Tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *