Cristian Javier z Astros rzucił 6 rund bez trafienia przeciwko Phillies w meczu 4.

Jeśli nie Citizens Bank Park Port BryceDom przed, na pewno jest teraz. The Filadelfia Filadelfia’ Zaakceptowana twarz właściciela podążał za jego homerem zdobywającym passę w NLCS z Homer nadaje ton vs Houston AstrosLance McCullers Jr. w trzecim meczu World Series w Filadelfii wykonuje swój pierwszy zamach w pierwszej grze z serii. Następnie przekazał trochę mądrości trzeciemu basemanowi Alec Baum – który też był Homertem – i miał swoją drogę. Dwukrotny MVP ma teraz .382/.414/0.818 w play-offach, a Phillies to dwa zwycięstwa z mistrzostwa.

Taki jest cel, ale teraz na radarze pojawia się bardziej konkretny cel: spróbuj odłożyć passę bez wracania do Houston. Aby to zrobić, muszą najpierw wygrać mecz 4 w środę wieczorem.

Go-Ace Aaron Nola Phillies zdobywają piłkę po starcie Astros Christian Javier, który był ich trzecim najlepszym starterem w całym sezonie i jednym z najlepszych miotaczy strajkujących w baseballu. Nola zezwolił na pięć przejazdów w 4 1/3 inningów w grze 1, gdy Phillies zaczęli ponownie uderzać. Phillies i menedżer Rob Thompson wykorzystali dodatkowy dzień poniedziałkowego odroczenia ze względu na deszcz, który pozwolił im zdobyć Nolę w grze 4 zamiast w grze 5.

Tymczasem Javier był niewykorzystany po pierwszym sezonie. W okresie postsezonowym dwukrotnie był wykluczony, a jego jedyny start okazał się lepszy: rzucił 5 1/3 wykluczających inningów. JankesiPozwala tylko na jedno trafienie.

Gra zaczyna się o 20:00 czasu wschodniego na FOX. Możesz śledzić akcję tutaj za pośrednictwem Yahoo Sports.

Jak my się tu znaleźliśmy? Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o World Series:

READ  Melinda French Gates rezygnuje z członkostwa w Fundacji Billa i Melindy Gatesów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *