Cubs podpiszą Jonathana Villara

Cubs doszły do ​​porozumienia z wolnym graczem Jonathan VillarA Raporty Robert Murray z Fanside. Umowa klienta ACES w oczekiwaniu na zakończenie umowy fizycznej.

30-letni Villar spędził sezon 2021 z Mets, tworząc solidny . Sekcja podstawowa. To był drugi z rzędu sezon solidnej produkcji na płycie dla Villara, który również trafił .274/.339/.453 z 24 długimi piłkami i 40 bazowymi polo jako członek Oriole.

Na nieszczęście dla Villara, ta para ponadprzeciętnych sezonów na tablicy doprowadziła do katastrofalnego występu w 2020 roku, który pokazał, że nieco ograniczyło to jego zdolność do zarabiania w wolnej agencji. Po podzieleniu kampanii 2020 między Miami i Toronto, Villar opublikował łączną passę 0,232/.301/.292 z 207 wyjazdami na tablicę. Mała próbka lub nie, to oznaczało najmniej produktywny rok w dziewięcioletniej karierze czołowego gracza – i pojawił się u progu pierwszego przedsięwzięcia Villara na wodach wolnego agenta.

W tej chwili obraz stadionu Cubs wisi w powietrzu, więc nie jest jeszcze jasne, dokąd przeprowadzi się Villar. Potrafi grać drugą bazę, trzecią bazę i punkt zatrzymania, chociaż bardziej nadaje się na dwie pierwsze niż na drugą. The Cubs mają nadzieję na czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Nick Madrigaluzyskany od White Sox za Craig Kimbrel W zeszłorocznym terminie rozgrywek będzie mógł codziennie zwiększać rolę kapitana drugiego zespołu. Jednak Madrigal wraca do zdrowia po operacji, aby naprawić całkowicie rozdarte ścięgno podkolanowe w zeszłym roku, więc nie jest pewne, że szybko uderzy w ziemię.

Zgodnie z trzecią zasadą wydaje się, że młode będą obecnie polegać głównie na robotniku dziennym patrick mądrość. Chociaż Wisdom pojawił się znikąd, by pokonać 28 meczów u siebie w zeszłym sezonie i jako debiutant rozprzestrzenił passę mrugnięć .231/.305/.518 (115 WRC+), zrobił to, wychodząc w zdumiewającym 40,8% swoich występach. Nie można liczyć na to, że powtórzy zeszłoroczny niespodziewany pokaz siły, jeśli będzie nadal uderzał w tempie około 41%, a Villar da Chicago trochę osłony w gorącym zakręcie, jeśli Wisdom spadnie.

READ  Briscoe's NFL Playoff Round Picks: Cowboys shock 49ers; Eagles, Chiefs i Bills są przerażeni

Patrząc na Shortstop, Cubs przekażą rzeczy weteranowi Andrelton Simmons. Długoletni obrońcy Braves and Angels zmagali się z okropnym rokiem na talerzu w swoim jedynym sezonie z Twins w zeszłym roku (.223/.283./274), ale wciąż są to jedne z najlepszych rękawic w sporcie. Prawdopodobnie zdobędzie lwią część tur w krótkim czasie, szukając powrotu do poprzednich poziomów ofensywnych.

Villar może wspierać dowolną z trzech pozycji, a Cubs wciąż mają dawny wybór z pierwszej rundy Nico Horner Jako opcja do wypełnienia wokół boiska. Hoerner, podobnie jak Madrigal, nie ma prawie żadnej siły, ale ma doskonałe umiejętności walki kijem do piłki i bystre oko na planszy (14,7% wskaźnika trafień, 10% wskaźnika chodu w 2021 r.). Madrigal, Simmons, Wisdom i Hoerner uderzają prawą ręką, więc kij Villara daje menedżerowi David Ross Większa elastyczność i dodatkowe opcje dopasowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *