Cubs podpiszą Jonathana Villara

Cubs doszły do ​​porozumienia z wolnym graczem Jonathan VillarA Raporty Robert Murray z Fanside. Umowa klienta ACES w oczekiwaniu na zakończenie umowy fizycznej.

30-letni Villar spędził sezon 2021 z Mets, tworząc solidny . Sekcja podstawowa. To był drugi z rzędu sezon solidnej produkcji na płycie dla Villara, który również trafił .274/.339/.453 z 24 długimi piłkami i 40 bazowymi polo jako członek Oriole.

Na nieszczęście dla Villara, ta para ponadprzeciętnych sezonów na tablicy doprowadziła do katastrofalnego występu w 2020 roku, który pokazał, że nieco ograniczyło to jego zdolność do zarabiania w wolnej agencji. Po podzieleniu kampanii 2020 między Miami i Toronto, Villar opublikował łączną passę 0,232/.301/.292 z 207 wyjazdami na tablicę. Mała próbka lub nie, to oznaczało najmniej produktywny rok w dziewięcioletniej karierze czołowego gracza – i pojawił się u progu pierwszego przedsięwzięcia Villara na wodach wolnego agenta.

W tej chwili obraz stadionu Cubs wisi w powietrzu, więc nie jest jeszcze jasne, dokąd przeprowadzi się Villar. Potrafi grać drugą bazę, trzecią bazę i punkt zatrzymania, chociaż bardziej nadaje się na dwie pierwsze niż na drugą. The Cubs mają nadzieję na czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Nick Madrigaluzyskany od White Sox za Craig Kimbrel W zeszłorocznym terminie rozgrywek będzie mógł codziennie zwiększać rolę kapitana drugiego zespołu. Jednak Madrigal wraca do zdrowia po operacji, aby naprawić całkowicie rozdarte ścięgno podkolanowe w zeszłym roku, więc nie jest pewne, że szybko uderzy w ziemię.

Zgodnie z trzecią zasadą wydaje się, że młode będą obecnie polegać głównie na robotniku dziennym patrick mądrość. Chociaż Wisdom pojawił się znikąd, by pokonać 28 meczów u siebie w zeszłym sezonie i jako debiutant rozprzestrzenił passę mrugnięć .231/.305/.518 (115 WRC+), zrobił to, wychodząc w zdumiewającym 40,8% swoich występach. Nie można liczyć na to, że powtórzy zeszłoroczny niespodziewany pokaz siły, jeśli będzie nadal uderzał w tempie około 41%, a Villar da Chicago trochę osłony w gorącym zakręcie, jeśli Wisdom spadnie.

READ  NWSL dodaje Utah Royals jako swój najnowszy zespół ekspansji

Patrząc na Shortstop, Cubs przekażą rzeczy weteranowi Andrelton Simmons. Długoletni obrońcy Braves and Angels zmagali się z okropnym rokiem na talerzu w swoim jedynym sezonie z Twins w zeszłym roku (.223/.283./274), ale wciąż są to jedne z najlepszych rękawic w sporcie. Prawdopodobnie zdobędzie lwią część tur w krótkim czasie, szukając powrotu do poprzednich poziomów ofensywnych.

Villar może wspierać dowolną z trzech pozycji, a Cubs wciąż mają dawny wybór z pierwszej rundy Nico Horner Jako opcja do wypełnienia wokół boiska. Hoerner, podobnie jak Madrigal, nie ma prawie żadnej siły, ale ma doskonałe umiejętności walki kijem do piłki i bystre oko na planszy (14,7% wskaźnika trafień, 10% wskaźnika chodu w 2021 r.). Madrigal, Simmons, Wisdom i Hoerner uderzają prawą ręką, więc kij Villara daje menedżerowi David Ross Większa elastyczność i dodatkowe opcje dopasowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *