James Harden mówi, że nie szczepienie Kyrie Irving odegrało „bardzo małą” rolę w chęci wymiany na 76ers

usatsi

James Harden Wprowadzony jako członek Filadelfia 76ers We wtorek rano po tym, jak został sprzedany z Sieci Brooklyńskie Przed ostatecznym terminem ostatniego czwartku Nets wylądował wokół nich pakiet Bena Simmonsa Z drugiej strony. W środku Harden opowiada o tym, jak bardzo jest podekscytowany współpracą z nim Joel Embiidi Wyszkolony przez Doc Rivers Zdecydowanie oświadczamy, że Sixers zdobędą mistrzostwo w tym sezoniezapytał o jego wyjazd z Brooklynu.

W szczególności zapytano Hardena, jaka to była rola Keri Irving Bycie niezaszczepionym wpłynęło na jego decyzję o zleceniu transakcji z Brooklynu.

„Szczerze, za mało” Harden powiedział. „Kerry i ja jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi i przez co on przechodził lub przez co przechodzi, to jego osobiste preferencje, ale zdecydowanie wpłynęło to na zespół. Szkoda jednak, że rozegraliśmy mecze 16. Ale w Filadelfii jest to okazja, na którą nie mogę się doczekać.

Więc chociaż Irving nie był zaszczepiony i kwalifikował się w tej chwili tylko do meczów wyjazdowych dla Nets, nie odegrał większej roli w decyzji Hardena, nie zamknął tego pomysłu. Przyznał również, jak trudno było w tym sezonie odeprzeć Irvinga, co prawdopodobnie będzie bardziej odczuwalne w ciągu ostatnich kilku tygodni dla Hardena na Brooklynie. Po tym, jak Durant upadł z powodu kontuzji MCL w połowie stycznia, Harden został z taką samą odpowiedzialnością za atakowanie w półmeczach Brooklynu, jak Irving nie jest w stanie zagrać w domowych meczach Nets z powodu mandatu miasta na szczepionki.

Raz też stwardniały Żartował, że sam dał Irvingowi szczepionkę Po tym, jak duet przejął kontrolę nad Chicago Bulls W wygranej tuż przed tym, jak Durant upadł z powodu kontuzji. Ale chociaż brak szczepień Irvinga nie był tak ważny dla Hardena, istnieją wyraźne konsekwencje dla siatki w tym sezonie, zwłaszcza teraz, gdy Durant odpadł. Brooklyn właśnie zakończył 11-meczową passę i spadł w tabeli Konferencji Wschodniej na ósme miejsce, co oznacza, że ​​będą musieli walczyć w turnieju o jedno z dwóch ostatnich miejsc poza sezonem. To zdecydowanie nie jest idealna sytuacja dla Netsów, którzy byli faworytami do zdobycia przedsezonowych mistrzostw. Ponieważ pozostało tylko 25 meczów, a harmonogram powrotów Duranta jest w powietrzu, Nets powinni mieć nadzieję, że obecność Irvinga w niepełnym wymiarze godzin – i niedługo debiut Simmonsa – wystarczą, aby przenieść ten zespół na szczyt. przed rozpoczęciem kwalifikacji.

W przypadku Hardena i Filadelfii zmiany powinny umieścić ich w składzie jako zespół, który może dostać się do finału i potencjalnie go wygrać, jeśli partnerstwo Embiid-Harden rozkwitnie tak, jak wyobrażają sobie Sixers.

READ  Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022 – Simone Biles w obronie snowboardzisty Mikaeli Schiffrin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *