iOS 15.4 beta 3 jest teraz udostępniany programistom przed podobno marcową premierą [U: Public beta]

Zaktualizowano 16 lutego 2022 r.iOS 15.4 beta 3 jest teraz udostępniany publicznym testerom wersji beta.

Tydzień po uruchomieniu drugiej wersji beta dla programistów firma Apple udostępnia teraz programistom system iOS 15.4 beta 3. Firma ma również nową wersję beta iPadOS 15.4 oraz watchOS 8.5. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat najnowszych wydań Apple.

iOS 15.4 beta 3 jest już dostępny

Nowa wersja iOS 15.4 beta 3 jest już dostępna dla programistów za pośrednictwem bezprzewodowej aktualizacji w aplikacji Ustawienia. Jak zwykle, jeśli aktualizacja nie pojawi się od razu do pobrania, sprawdzaj, ponieważ czasami wdrożenie jej u wszystkich zarejestrowanych programistów zajmuje kilka minut. Numer wersji iOS 15.4 beta 3 to 19E5225g.

iOS 15.4 zawiera szeroką gamę nowych funkcji dla użytkowników iPhone’a i iPada. Dla użytkowników iPhone’a obsługa Face ID jest dostępna podczas noszenia masek po raz pierwszy. iPadOS 15.4 zawiera również wyczekiwaną funkcję Universal Control. Do wyboru jest również ponad 30 nowych emotikonów, zmiany w pęku kluczy iCloud i nie tylko.

iOS 15.4 jest Oczekuje się, że zostanie wydany Gdzieś w połowie marca. Bloomberg Wspomniałem ostatnio Apple jest obecnie na celowniku iOS 15.4 przez jakiś czas w pierwszej połowie marca. Jest to zgodne z doniesieniami, że Apple planuje zorganizować wirtualne wydarzenie w 8 marca

Jeśli dzisiaj zauważysz jakiekolwiek zmiany w nowych wersjach beta Apple, daj nam znać w komentarzach poniżej lub na Twitter @9to5Mac. Bądź na bieżąco z naszymi pełnymi praktycznymi relacjami z nowymi wydaniami tutaj na 9to5Mac.

Przeczytaj więcej o iOS 15.4:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *