„Czarna lista” odnowiona na dziesiąty sezon w NBC

Czarna lista Nie brakuje jeszcze nazw: NBC odnowiło dramat kryminalny Jamesa Spadera na dziesiąty sezon, dowiedziała się TVLine.

Spyder sam potwierdził tę wiadomość we wtorkowym odcinku Dzisiejszy pokaz. Wciela się w głównego przestępcę Reda Reddingtona, który współpracuje z FBI, by wytropić najbardziej niebezpiecznych zbiegów na świecie.

sezon do tej pory, Czarna lista Ma średnio 5,1 miliona widzów, a ocena beta 0,6 przy liczbach na żywo + 7 — tylko o jeden wynik w porównaniu ze średnimi z sezonu 8 (5,5 mil/0,7). Spośród 10 seriali, które NBC wyemitowało do tej pory w tym sezonie telewizyjnym, zajął dziewiąte miejsce w obu miarach, wyprzedzając tylko Freshmana. normalna atmosfera.

Sezon 9 wyglądał zupełnie inaczej, zarówno przed, jak i za kamerą. Zaledwie kilka dni przed finałem ósmego sezonu serialu w czerwcu, pojawiła się wiadomość, że Megan Boone planowała opuścić program, a zakończeniem było jej ostatni odcinek. Podczas tej raty Liz została zastrzelona z Bonn Przez zwolennika Neville Townsenda i Boone nazwał ją ośmioma sezonami W programie „Całe życie w moim życiu… Co za sen. Dziękuję wszystkim.”

Dzień po wyemitowaniu finału, twórca serialu John Bokencamp — który pełnił funkcję scenarzysty i producenta wykonawczego sezonów od 1 do 8 — Zapowiedział, że też wyjeżdża Dramat przed sezonem 9 „wyjść z mojej strefy komfortu, spróbować czegoś nowego i poznać niektóre inne postacie i historie, które unosiły się w mojej głowie”.

„Naprawdę wierzę, że serial jest wciąż tak pełen życia, twórczo silny, a przed nami jasne dni” – powiedział wtedy Bockenkamp. „Więc dołączam teraz – jako fan – aby dowiedzieć się, gdzie Czarna lista Więc weź nas.”

Oficjalne streszczenie sezonu 9 mówi: „W ciągu dwóch lat po śmierci Elizabeth Kane, Raymond Reddington i członkowie grupy zadaniowej FBI zostają rozwiązani – ich życie zmienia się teraz w nieoczekiwany sposób i bez wiedzy o miejscu pobytu Reddingtona. się na rozdrożu, wspólny cel zmusza ich do wznowienia pierwotnej misji: wyeliminowania niebezpiecznych, złych i ekscentrycznych czarnych list.W trakcie tego procesu zaczynają odkrywać śmiertelnych wrogów, niewyobrażalne spiski i nagłe zdrady, które zagrażają sojuszom i pobudzają zemstę na przeszłość, dowodzona przez najokrutniejszego przestępcę – Raymonda Reddingtona”.

READ  Projektant trafia do szpitala psychiatrycznego po incydencie, w którym naraził się w samolocie

Czarna listaSezon 9 zostanie wznowiony w nowym przedziale czasowym, począwszy od piątku, 25 lutego o godzinie 8/7.

Linia TV odnowienie karty wyników Zaktualizowano, aby odzwierciedlić wiadomości. Czy jesteś podekscytowany słysząc to? Czarna lista Wracasz na sezon 10? Upuść komentarz poniżej ze wszystkimi swoimi przemyśleniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *