Czarownice wymieniają Conteviusa Caldwella-Papieża na Monte Morris

Symbol zastępczy, gdy ładowane są akcje artykułu

Kiedy Wes Anselt Jr. wrócił do Denver w grudniu po raz pierwszy od czasu zostania głównym trenerem Washington Wizards, Monte Morris przywitał go.

Obrońca Nuggets był jednym z niewielu graczy, którzy podeszli do strony Waszyngtonu przed meczem, aby przytulić byłego doradcę Denvera; Morris zbliżył się do Ansela i objął go szerokim uśmiechem oraz wyciągniętą ręką, podwajając go śmiechem.

Będzie więcej dobrych czasów dla tej pary.

Według dwóch osób, które wiedziały o transakcji, w pierwszym ruchu zespołu poza sezonem czarownice Contevius Caldwell-Pope i Ish Smith zgodzili się zamienić na Morrisa i starszego oddziału Willa Bartona. Posunięcie to będzie oficjalne dopiero 6 lipca, kiedy liga sfinalizuje numery podatkowe dotyczące wynagrodzeń i luksusu na sezon 2022-23.

Wymagane wstępne podejście i poziom, prowadzi Johnny Davis No. Zmarł w wieku 10

Umowa ma miejsce na dzień przed uruchomieniem bezpłatnej agencji i dotyczy jednego z dwóch pierwszych priorytetów Wizards na lato: znalezienia niezawodnego rozwiązania na podstawie karty punktowej.

Drugim priorytetem jest ponowne podpisanie umowy długoterminowej z Bradley Peale.

Peel ma czas do 17:00 w środę, aby skorzystać z opcji gracza o wartości 36,4 miliona dolarów na sezon 2022-23 lub zrezygnować zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli odrzuci swoją opcję, Peel może ponownie podpisać z Wizards maksymalny kontrakt o wartości około 250 milionów dolarów w ciągu pięciu lat lub dołączyć do innego zespołu poprzez darmową agencję lub podpisanie umowy handlowej.

Pobyt z czarownicami jest finansowo rozsądny dla strażnika, który we wtorek kończy 29 lat. Największa transakcja, jaką Peel zaoferuje jakiemukolwiek innemu zespołowi, jest warta 185 milionów dolarów w ciągu czterech lat.

Kiedy Peel wraca, znajduje tam standardowego strażnika kart punktowych, który sprawdza liczne skrzynki Waszyngtona. Sportowcy Najpierw ogłosił handel.

READ  Elon Musk mówi, że umowa na Twitterze „nie może iść naprzód”, dopóki nie udowodnią liczby botów

Bradley Peel rehabilituje swój nadgarstek i lokalne boisko do koszykówki

27-letni Morris nie jest wyjątkiem od fantastycznego konkursu „wielkiej trójki” z Peelem i Christophem Borginsem.

Ale ma trzy cechy, które czynią go najbardziej odpowiednim dla czarownic: jest utalentowanym obrońcą; Bardziej dba o organizację drużyny i asystę dania niż o wynik; W ciągu najbliższych dwóch sezonów będzie musiał też zapłacić ponad 18,9 mln dolarów. Wkrótce zostanie on powiązany z dużym kontraktem dla Peela, a dla zespołu, który jest winny Porsingys prawie 70 milionów dolarów w ciągu najbliższych dwóch lat, jest to przyjazna pensja.

Osoby w domowym biurze Waszyngtonu również lubią umiejętności przywódcze Morrisa i doceniają jego drogę do przewagi. The Guardian podpisał dwustronną umowę z Denver w 2017 roku, a Jamal Murray rozpoczął w zeszłym roku 74 mecze, lecząc się po kontuzji ACL.

Morris w zeszłym sezonie zdobywał średnio 12,6 punktu i 4,4 asysty na mecz. Chociaż nie jest uważany za obrońcę pierwszego punktu, potrafi umieścić piłkę w ringu – jego rzeczywisty procent strzałów wynoszący 58,3 plasował się na ósmym miejscu wśród wszystkich rozgrywających w zeszłym sezonie, razem z Jallonem Brunsonem z Dallas.

Jako bonus, on i waszyngtoński napastnik Kyle Kuzma mają relacje aż do szkoły podstawowej.

Barton, 31 lat, pochodzi z Baltimore, który na głębokim stole może wyprzedzić Peela, mając doświadczenie z Unseldem od czasu, gdy był razem w Denver. W zeszłym sezonie zdobył średnio 14,7 punktu w ciągu 30 minut w meczu zeszłego sezonu i zdobył 43,8 procent z ziemi i 36,5 procent z zakresu trzech punktów.

Członkowie front office Czarodzieje uwielbiają jego wszechstronność. Barton może tworzyć własne okazje do zdobywania punktów lub ustawiać innych z ławki lub zaczynać w razie potrzeby.

Ponieważ zarówno Raul Neto, jak i Tomas Sodoranski są zatrudnieni jako wolna agencja, Waszyngton musi znaleźć więcej głębi za Morrisem na karcie punktowej. Zespół zaoferował Krisowi Dunnowi, piątemu wyborowi w Draft 2016 NBA, i Pierrii Henry, urodzonej w USA strażniczce, która od kilku lat wyróżnia się w EuroLidze, kilka możliwych okazji na trzydniowym miniobozie w weekend. .

READ  Dolary czy ruble? Spłaty rosyjskich pożyczek są niespłacone i niepewne.

Tymczasem starszy punktor Smith, Prowadzi swoją 13. drużynęRekord NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.