Czarownice wymieniają Conteviusa Caldwella-Papieża na Monte Morris

Symbol zastępczy, gdy ładowane są akcje artykułu

Kiedy Wes Anselt Jr. wrócił do Denver w grudniu po raz pierwszy od czasu zostania głównym trenerem Washington Wizards, Monte Morris przywitał go.

Obrońca Nuggets był jednym z niewielu graczy, którzy podeszli do strony Waszyngtonu przed meczem, aby przytulić byłego doradcę Denvera; Morris zbliżył się do Ansela i objął go szerokim uśmiechem oraz wyciągniętą ręką, podwajając go śmiechem.

Będzie więcej dobrych czasów dla tej pary.

Według dwóch osób, które wiedziały o transakcji, w pierwszym ruchu zespołu poza sezonem czarownice Contevius Caldwell-Pope i Ish Smith zgodzili się zamienić na Morrisa i starszego oddziału Willa Bartona. Posunięcie to będzie oficjalne dopiero 6 lipca, kiedy liga sfinalizuje numery podatkowe dotyczące wynagrodzeń i luksusu na sezon 2022-23.

Wymagane wstępne podejście i poziom, prowadzi Johnny Davis No. Zmarł w wieku 10

Umowa ma miejsce na dzień przed uruchomieniem bezpłatnej agencji i dotyczy jednego z dwóch pierwszych priorytetów Wizards na lato: znalezienia niezawodnego rozwiązania na podstawie karty punktowej.

Drugim priorytetem jest ponowne podpisanie umowy długoterminowej z Bradley Peale.

Peel ma czas do 17:00 w środę, aby skorzystać z opcji gracza o wartości 36,4 miliona dolarów na sezon 2022-23 lub zrezygnować zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli odrzuci swoją opcję, Peel może ponownie podpisać z Wizards maksymalny kontrakt o wartości około 250 milionów dolarów w ciągu pięciu lat lub dołączyć do innego zespołu poprzez darmową agencję lub podpisanie umowy handlowej.

Pobyt z czarownicami jest finansowo rozsądny dla strażnika, który we wtorek kończy 29 lat. Największa transakcja, jaką Peel zaoferuje jakiemukolwiek innemu zespołowi, jest warta 185 milionów dolarów w ciągu czterech lat.

Kiedy Peel wraca, znajduje tam standardowego strażnika kart punktowych, który sprawdza liczne skrzynki Waszyngtona. Sportowcy Najpierw ogłosił handel.

READ  Boris Johnson czeka w poniedziałek głosowanie nad wotum nieufności

Bradley Peel rehabilituje swój nadgarstek i lokalne boisko do koszykówki

27-letni Morris nie jest wyjątkiem od fantastycznego konkursu „wielkiej trójki” z Peelem i Christophem Borginsem.

Ale ma trzy cechy, które czynią go najbardziej odpowiednim dla czarownic: jest utalentowanym obrońcą; Bardziej dba o organizację drużyny i asystę dania niż o wynik; W ciągu najbliższych dwóch sezonów będzie musiał też zapłacić ponad 18,9 mln dolarów. Wkrótce zostanie on powiązany z dużym kontraktem dla Peela, a dla zespołu, który jest winny Porsingys prawie 70 milionów dolarów w ciągu najbliższych dwóch lat, jest to przyjazna pensja.

Osoby w domowym biurze Waszyngtonu również lubią umiejętności przywódcze Morrisa i doceniają jego drogę do przewagi. The Guardian podpisał dwustronną umowę z Denver w 2017 roku, a Jamal Murray rozpoczął w zeszłym roku 74 mecze, lecząc się po kontuzji ACL.

Morris w zeszłym sezonie zdobywał średnio 12,6 punktu i 4,4 asysty na mecz. Chociaż nie jest uważany za obrońcę pierwszego punktu, potrafi umieścić piłkę w ringu – jego rzeczywisty procent strzałów wynoszący 58,3 plasował się na ósmym miejscu wśród wszystkich rozgrywających w zeszłym sezonie, razem z Jallonem Brunsonem z Dallas.

Jako bonus, on i waszyngtoński napastnik Kyle Kuzma mają relacje aż do szkoły podstawowej.

Barton, 31 lat, pochodzi z Baltimore, który na głębokim stole może wyprzedzić Peela, mając doświadczenie z Unseldem od czasu, gdy był razem w Denver. W zeszłym sezonie zdobył średnio 14,7 punktu w ciągu 30 minut w meczu zeszłego sezonu i zdobył 43,8 procent z ziemi i 36,5 procent z zakresu trzech punktów.

Członkowie front office Czarodzieje uwielbiają jego wszechstronność. Barton może tworzyć własne okazje do zdobywania punktów lub ustawiać innych z ławki lub zaczynać w razie potrzeby.

Ponieważ zarówno Raul Neto, jak i Tomas Sodoranski są zatrudnieni jako wolna agencja, Waszyngton musi znaleźć więcej głębi za Morrisem na karcie punktowej. Zespół zaoferował Krisowi Dunnowi, piątemu wyborowi w Draft 2016 NBA, i Pierrii Henry, urodzonej w USA strażniczce, która od kilku lat wyróżnia się w EuroLidze, kilka możliwych okazji na trzydniowym miniobozie w weekend. .

READ  Meta celuje w Twitter Elona Muska, ogłaszając konkurencyjne wątki aplikacji

Tymczasem starszy punktor Smith, Prowadzi swoją 13. drużynęRekord NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *