Czego można się spodziewać na tegorocznym pierwszym wydarzeniu produktowym Apple

Na wirtualnym wydarzeniu we wtorek kto ma Banner „Performance Peek”, Apple ma ogłosić kilka aktualizacji produktów, w tym poważną aktualizację swoich MacBooków i iMaców, które to obsługują. Druga iteracja wewnętrznego procesora. Ale nieoficjalną gwiazdą wydarzenia może być zaktualizowany iPhone SE.

Plotka głosi, że Apple planuje wersję SE 5G, najtańszego modelu iPhone’a, który może się zwiększyć Popyt na jej podstawową działalność dotyczy smartfonów. W styczniu Apple Rekordowe przychody W ciągu kwartału, który jest tak ważny dla świąt, częściowo napędzany popytem na najnowszą linię iPhone’ów.
Jednak wydarzenie ma miejsce w czasie pewnych zawirowań dla Apple i szerszej społeczności biznesowej. jabłko niedawno ogłoszone Przestaną sprzedawać produkty w Rosji w obliczu trwającego konfliktu z Ukrainą. Podobnie jak inne firmy, Apple również musiał borykać się z problemami łańcucha dostaw swoich produktów w ostatnich miesiącach, pomimo byłego dyrektora generalnego Tima Cooka. Powiedział Od tego czasu opóźnienia w łańcuchu dostaw poprawiły się w okresie świątecznych zakupów.

Wydarzenie Apple będzie transmitowane na żywo na jego stronie internetowej, YouTube i innych platformach społecznościowych. Zaplanowano, że rozpocznie się o 10:00 czasu PT / 13:00 czasu ET. Oto bliższe spojrzenie na to, czego się spodziewać:

Niedrogi iPhone 5G

Podczas gdy Apple zwykle wypuszcza flagowe iPhone’y jesienią, plotki sugerują, że w tym tygodniu może wprowadzić trzeciego iPhone’a SE. Apple początkowo wypuściło urządzenie w 2017 roku i zaktualizowany w roku 2020.

Oczekuje się, że nowa wersja będzie działać na szybszym chipie Bionic A15 firmy Apple, wyposażona w zaktualizowaną kamerę, która nagrywa wideo 4K i może upuścić klasyczne wycięcie, które zwykle znajduje się na górze. Ale to potencjał 5G może być największą przeszkodą dla klientów, dając im dostęp do szybszej sieci bezprzewodowej w rozsądnej cenie — a przynajmniej taka może być nadzieja Apple.

READ  Ogłoszenie miesięcznego składu gier PlayStation Plus na grudzień 2022 r

„Nadal nie widzieliśmy dużego popytu na to w ankietach konsumenckich dotyczących smartfonów” – powiedział Anthony Scarcella, analityk w firmie badawczej IDC. „Tak się składa, że ​​większość nowych urządzeń wchodzących na rynek obsługuje 5G; jest to bardziej nacisk po stronie podaży”.

Uważa jednak, że oczekiwana cena 399 USD – podobnie jak obecny iPhone SE – przyciągnie również kupujących po raz pierwszy Osoby, które chcą przejść z Androida i osoby, które wolą mniejsze ekrany.

iPad 5G

Mówi się, że iPad Air nowej generacji otrzyma ten sam procesor A15, co nowy iPhone SE, a także łączność 5G i nowy przedni aparat.

Nowe komputery Mac

Oczekuje się, że Apple wprowadzi nowe wersje 13-calowego MacBooka Pro, Maca mini A Jak wynika z ostatnich badań, 24-calowy Mac, a także całkowicie przeprojektowany MacBook Air — wszystko z podobno krzemowym chipem M2 firmy. Raport Bloomberga.

Firma Apple wprowadziła na rynek swój pierwszy własny krzemowy chipset M1 do swojej linii komputerów PC w 2020 roku, odchodząc od wieloletniego korzystania z uniwersalnej opcji Intela. W tamtym czasie Apple twierdziło, że jest to najszybszy na świecie procesor i najszybsza zintegrowana grafika w komputerze. Rok później Apple wprowadził procesory M1 Pro i M1 Max do linii 14-calowych i 16-calowych MacBooków Pro.

Uwagi prezesa o wojnie na Ukrainie

Cook często zaczyna się od słów kluczowych firmy Poruszaj główne tematy w wiadomościachwięc nie byłoby zaskoczeniem, gdyby zmierzył się z wojną na Ukrainie.
Pod koniec lutego gotuj ćwierkanie: „Jestem bardzo zaniepokojony sytuacją na Ukrainie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, dla naszych tamtejszych zespołów i będziemy wspierać lokalne działania humanitarne. Myślę o ludziach, którzy są teraz w niebezpieczeństwie i przyłączam się do tych, którzy modlą się o pokój. „

potencjalna niespodzianka

W zeszłym roku, wraz z nowym iPadem Pro, kolorowymi iMacami i fioletowymi iPhone’ami, Apple zaprezentował również AirTags, przypominający kafelki lokalizator Bluetooth, który łączy się i pomaga znaleźć przedmioty, takie jak klucze, portfele, laptopy, a nawet samochód. Tak więc Apple prawdopodobnie będzie miał ukryty gadżet lub dwa ukryte w skrzydłach również w tym roku.

READ  Mapy Google szacują teraz opłaty za Twoją podróż

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *