Lakers chcą, aby Russell Westbrook został zdegradowany do ławki, ale Frank Vogel jak dotąd opierał się, mówi raport

USATSI

ten Los Angeles Lakers Pilnie potrzebujesz jakiejkolwiek iskry. TAk, Dostali wygraną W sobotę Warriors, dzięki 56 punktom LeBrona Jamesa, są najwyższym poziomem w sezonie, ale wcześniej stracili cztery kolejne punkty i 11 z ostatnich 14 punktów.

Bez LeBrona dokonującego swojego nocnego cudu mógłby się ruszyć Russell Westbrook Do ławki mają być ich ostatnie karty do gry?

Według Adriana Wojnarowskiego z ESPNStarsi gracze Lakers „coraz bardziej naciskają” na usunięcie Westbrooka z pierwszego składu, „ale jak dotąd trener Frank Vogel” opierał się temu ruchowi. Westbrook rozpoczął sobotni wieczór vs. wojownicy Zakończyła z 20 punktami w 9 z 17 strzałów.

Vogel bawił się pomysłem przeniesienia Westbrooka na ławkę i kilka razy w tym sezonie trzymał go z dala od lokautów w meczu. Po prostu nie nadaje się do gry w piłkę. Opłaca się 28 procent z 3.

Westbrook to nie jedyny problem Lakersów. Ale to jest sedno tego, co im przeszkadza. Zdobycie go kosztowało ich dużo głębokości, strzelania i obrony obwodowej. Lakers, odpowiedział na prośbę LeBrona Jamesa i Antoniego Davisazmiażdżyć potencjał Przyjaciele Handluj, aby zamiast tego sprowadzić Westbrook.

Oddali wszystko graczowi, który nie jest już zbyt dobry. Przeniesienie Westbrooka na miejsce nie poprawiłoby go; Byłaby to po prostu kwestia odjęcia go od pierwszej jednostki. Powstaje wtedy pytanie: Czy zamknie igrzyska? Jeżeli zawodnik nie znajduje się w początkowym składzie, z pewnością nie zakłada się, że zostanie zamknięty.

Westbrook dał jasno do zrozumienia, że ​​widzi siebie jako nowicjusza i bliższego mu, i nie zgodziłby się z jego degradacją. Vogel jest w trudnej sytuacji. Usunięcie byłej gwiazdy z początkowego składu to delikatna sprawa. Według Wojnarowskiego „w ciągu ostatnich kilku dni między Vogelem a Westbrookiem było kilka napiętych chwil, w tym podczas sesji zdjęciowej zespołu w piątek”.

Zobaczymy, czy Vogel w końcu nacisnął spust na tym etapie. Niewiele pozostało z sezonu, a Lakersom kończy się czas, aby się czegoś dowiedzieć.

READ  Brytyjska awaria F1 GP Zhou Guanyu na zdjęciach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *