Czerwoni wypuszczają Shoujo Akiyamę; Oczekuje się, że wybierzesz Drury, Garcia, Farmer

The Reds ogłosili dziś po południu, że uwolnili obrońcę Shoujo Akiyama. Wyglądało na to, że Akiyama został zwolniony, gdy klub poinformował go w weekend, że nie przerwie obozu w aktywnym składzie, ponieważ jego kontrakt dawał mu prawo do odrzucenia wszelkich pomniejszych zadań ligowych.

Ten ruch zamyka książkę w rozczarowującym okresie w Cincinnati. Akiyama podpisał trzyletnią umowę o wartości 21 milionów dolarów w sezonie 2019-20. Przejście z Nippon Professional Baseball do MLB w sezonie 2020 było niewątpliwie wyzwaniem, ponieważ wyzwania typowe dla nowego środowiska zostały spotęgowane przez krótki harmonogram i protokoły pandemiczne. Jednak the Reds z pewnością oczekiwali lepszej passy 0,224/.320/.274, którą zdobył Akiyama w 366 występach na deskach w ciągu ostatnich dwóch lat.

Z 8 milionami dolarów należnymi w 2022 roku zgodnie z warunkami tej umowy, Akiyama jest blokadą do zrzeczenia się zwolnienia. Cincinnati pozostanie na haku za te pieniądze, pomniejszone o minimalną pensję ligi, jeśli 33-latek zdoła dogonić inną drużynę MLB jako wolny agent. Z perspektywy The Reds, wydanie dotyczyło ponownego przydzielenia miejsca Akiyamy w aktywnych i 40-osobowych składach.

The Reds nie muszą dokonywać oficjalnego sprawdzenia w składzie w dniu otwarcia aż do czwartku, ale C. Trent Rosecrans z Athletic Tweety Klub planuje wyłonić trzech nieproszonych zaproszonych osób do klubu wielkiej ligi. Gracz/Gracz w obronie Brandon Druryłapacz Aramis Garcia i lojalni Powrót Rolnik Oczekuje się, że rozbiją obóz.

Będzie to ósmy sezon z rzędu z czasem MLB dla Drury. Praworęczny kierowca asystujący miał dwa przyzwoite sezony na początku swojej kariery w Diamondbacks, ale w ciągu ostatnich czterech lat tylko raz przegrał 90 występów. Jego ostatnia długa kariera w Wielkich Szlemach – 120 meczów z Blue Jays 2019 – zaowocowała tylko cięciami 0,218/.262/.380, ale Drury radził sobie dobrze na ławce z Mets w zeszłym roku.

READ  Lindholm został sprzedany Canucks przez Flames za Kuzmenko

Oczekuje się, że Garcia dołączy do klubu wielkiej ligi jako rezerwa Tyler Stevenson. 29-letni booster pasował do Giants i A w ostatnich latach. W ciągu części trzech głównych sezonów ligowych osiągnął .218/.256/.373. García ma bardziej imponującą czcionkę .268/.333/.448 w Triple-A. Wygląda na to, że pokonał nieproszonego gościa z listy Andrzej Knapp do zadania przechwytywania kopii zapasowej. Rosecrans Tweety Knapp został zwolniony po tym, jak powiedziano mu, że nie złamie obozu.

Więcej nadchodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *