Nowy telewizor Frame TV firmy Samsung jest już w sprzedaży na Woot

Najnowszy 43-calowy telewizor The Frame firmy Samsung został udostępniony wczoraj, ale już jest w sprzedaży na Woot. Zwykle 999,99 USD, Woot przecenił ten telewizor do zaledwie 799,99 USD na dziś onie. Panel QLED naśladuje wygląd oprawionego dzieła sztuki, stąd nazwa. Frame TV to przede wszystkim estetyka, dzięki której duże, brzydkie urządzenie w Twoim domu stanie się wspaniałym elementem wystroju. Podobnie jak zeszłoroczny model, The Frame 2022 ma zaledwie cale grubości, co pozwala na bezproblemową integrację z niemal każdą przestrzenią życiową.

43-calowy panel telewizora The Frame to wyświetlacz 4K QLED HDR. Podczas gdy 4K jest w tym momencie prawie na równi z kursem, HDR oferuje większą głębię kolorów. Ponadto ekran QLED pozwala na pozostawanie ekranu przez dłuższy czas bez ryzyka wypalenia, które można zobaczyć w przypadku ekranów OLED. Pamiętaj tylko, że w przeciwieństwie do większych modeli, które obsługują częstotliwość odświeżania 120 Hz, model 43-calowy jest ograniczony do zaledwie 60 Hz. Warto również zauważyć, że chociaż ekran obsługuje HDR, brakuje mu jakiejkolwiek technologii lokalnego przyciemniania, takiej jak Dolby Vision.

ten Najnowszy model The Frame Zachowuje wiele z tego, co działało z modelem 2021. Wykorzystuje ten sam wyświetlacz QLED i obsługuje system Tizen OS firmy Samsung – a także zapewnia zintegrowane aplikacje do przesyłania strumieniowego, a także asystentów głosowych Samsunga, Google i Amazon. Ten system operacyjny jest również kompatybilny z AirPlay 2, aby umożliwić udostępnianie ekranu z urządzeń Apple.

Największą różnicą w stosunku do tego nowszego modelu jest nowy „matowy wyświetlacz” Samsunga, który zasadniczo zmienia sposób pochłaniania światła przez ekran i reagowania na nie. Rezultatem jest obraz, który bardzo przypomina prawdziwy obraz znaleziony w muzeum. Ta cecha ostatecznie nadaje najnowszemu modelowi telewizora The Frame wygląd, który jest niezwykle trudny do odróżnienia od rzeczywistego dzieła sztuki.

READ  FromSoftware prezentuje Armored Core 6 na Game Awards

Chociaż z pewnością możesz obejrzeć prace z własnej kolekcji, Samsung ma również internetowy sklep artystyczny z ponad 2000 przedmiotami. Obejmują one od starych mistrzów po współczesną fotografię, a wszystkie można pobrać bezpośrednio do The Frame.


Telewizor Samsung The Frame 2022 (43 cale)

Najnowszy model estetycznie wyglądającego telewizora Samsunga zachowuje ten sam żywy ekran QLED, co jego poprzednik, ale wykorzystuje nową powłokę przeciwodblaskową o nazwie Matte Display, która zapewnia jakość obrazu zbliżoną do rzeczywistego płótna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *