Członek Greta Van Fleet trafił do szpitala: „Ostatnie 24 godziny były trudne”

Członkini Grety Van Vliet zabrano do szpitala. Grupa ogłosiła to jakiś czas temu na swoich kanałach w mediach społecznościowych Po wczorajszym ogłoszonym opóźnieniu Z pozostałych dwóch koncertów w Michigan w ramach światowej trasy „Dreams in Gold”.

Zespół twierdzi, że podczas gdy główny wokalista Josh Kiszka w większości wyzdrowiał po chorobie niezwiązanej z COVID, stan gitarzysty Jake’a Kiszki pogorszył się do tego stopnia, że ​​trafił do szpitala.

„Diagnoza Jake’a jest bardziej skomplikowana” zespół Książki w mediach społecznościowych. „To, co zaczęło się jako mały kaszel we wtorek, rozwijało się szybko w nocy, co wymagało wczoraj hospitalizacji. Ostatnie 24 godziny były uciążliwe, ponieważ lekarze nie byli pewni, na czym dokładnie polega ta choroba. Na szczęście po dalszej ocenie są pewni rozpoznania zapalenia płuc i ustalono optymalny przebieg leczenia.

Zespół przełożył już wczorajszy koncert Flint i dzisiejszy występ Ypsilanti, a teraz przełożył sobotni koncert w Huntington w Wirginii Zachodniej na 10 sierpnia. Flint odbędzie się 13 września, a Ypsilanti przesunie się na następną noc. Odroczone bilety na spektakle będą ważne na nowe terminy.

„Jesteśmy wdzięczni za waszą życzliwość i doceniamy pozytywne wsparcie w tym trudnym czasie. Obiecujemy przekazywać najnowsze informacje w miarę rozwoju sytuacji” – dodał zespół w mediach społecznościowych.

Odroczenia przychodzą kilka dni po zespole Grałem w centrum wydarzeń Dow w Saginawie Zaczęli swoją światową trasę koncertową w Wings Event Center w Kalamazoo Od tygodnia.

Więcej od MLIVE:

Czego Grecie Van Fleet najbardziej brakuje w życiu w Michigan?

10 niezapomnianych chwil z pierwszego koncertu Grety Van Fleet w Michigan od 2018 roku

Greta van Fleet wstrząsa tłumem koncertowym na swoim przyjęciu z okazji powrotu do domu w The Dow Events Centre w Saginaw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *