Czwartkowa nocna piłka nożna: Kowboje robią wystarczająco dużo, by pokonać niedożywionych Tytanów 27-13

Obrazy Getty’ego

Cowboys utrzymali swoje nadzieje na NFC East przynajmniej do niedzieli, wygrywając 27-13 nad Tytanami.

Cowboys poprawili się do 12-4, o połowę wyprzedzając Filadelfię. Orły zmierzą się ze Świętymi w niedzielę i potrzebują jednego zwycięstwa w dwóch ostatnich meczach, aby wygrać dywizję i zająć pierwsze miejsce w NFC.

Tytani nie mieli się czym bawić i pałkarze w czwartek wieczorem, ponieważ musieli pokonać Jacksonville w 18. tygodniu, aby zdobyć tytuł AFC South. Przegrali szósty mecz z rzędu do 7-9.

Jeśli Kowboje mieli przed meczem jakieś przemyślenia na temat wyciągnięcia kilku kluczowych starterów w pierwszej połowie, zniknęły one po trzech kwadransach słabej gry. Cowboys prowadzili dopiero po przerwie 10:6 Kaczka Prescott Obróć piłkę trzy razy.

W czwartej kwarcie mieli zaledwie 17-13.

Mimo to Cowboys strzelili gola z rzędu w czwartej kwarcie, z Daltona Schultza Pierwsze przyłożenie w grze i Bretta Mahera Jego drugi gol z gry, aby się odsunąć.

Prescott poszedł 29 z 41 na 282 jardy z dwoma przyłożeniami i dwoma przechwytami. Stracił również fumble po nieudanym snapie ze środkiem Tylera Biadache’aktóry wyjechał na wózku w trzeciej kwarcie z kontuzją kostki.

Panie Baranku Złapał 11 podań na 100 jardów, a Schultz siedem na 56 i TY Hilton Cztery za 50.

Joshua Dobbs, który swój pierwszy start w karierze rozpoczął po przybyciu osiem dni wcześniej, trafił 20 z 39 na 232 jardy po przyłożeniu i przechwyceniu. Wygrał pracę na następny tydzień, zachowując debiutanta Malika Willisa na ławce, gdy Tytani próbują przedłużyć sezon bez rozgrywającego Ryana Tannehilla Między innymi.

Powrót tytanów defensywnych Kevina Byarda Miał zarówno selekcje Prescotta, jak i sześć wślizgów.