Logan Webb i Heliot Ramos wybrani z New York Giants – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

SAN FRANCISCO – Logan Webb gra jak gwiazda Major League Baseball od 2021 roku. Heliot Ramos tak wygląda od czasu powrotu do Major League na początku maja. W niedzielę obaj po raz pierwszy zostali powołani do kadry.

Webb i Ramos będą reprezentować Giants w Arlington pod koniec tego miesiąca, a Ramos zostanie pierwszym rodzimym pomocnikiem, który został powołany do drużyny Giants All-Star od czasu Chili Davis w 1986 roku.

Webb miał po raz pierwszy znaleźć się w drużynie All-Star w zeszłym roku, ale ponieważ miał rzucić wyzwanie w ostatnią niedzielę pierwszej rundy, musiał odrzucić zaproszenie, gdy zadzwonił do niego Major League Baseball. I tym razem nie było co do tego wątpliwości.

Webb prowadzi w Lidze Narodowej pod względem liczby rund rozbijanych i zajmuje siódme miejsce z ERA 3,09. Jest drugi po Chris Sale z Atlanty w wersji Wins Above Wymiana FangGaphs i czwarty w FIP.

Lider Major League Baseball w zeszłym sezonie i zdobywca drugiego miejsca w konkursie Cy Young Award był równie niezawodny jak każdy miotacz w baseballu, rzucając co najmniej sześć rund w swoich ostatnich 11 meczach. W 11 ze swoich 19 meczów rzucał co najmniej siedem rund, a ponieważ drużyna New York Giants wybrała go na początek środowego meczu w Oracle Park, będzie on uprawniony do wzięcia udziału w meczu All-Star w najbliższy wtorek.

Chociaż było to coś, czego od dawna oczekiwano od Webba, Ramosowi udało się dołączyć do zespołu w ciągu dwóch miesięcy, podczas których wyglądał jak jeden z najlepszych defensywnych liniowych w baseballu.

24-latek nie ma wystarczającej liczby występów, aby zakwalifikować się do rankingów, ale wśród zapolowych Ligi Narodowej z co najmniej 150 występami na koncie zajmuje pierwsze miejsce w odbijaniu, trzecie w OPS i wRC+ oraz siódme w fWAR. Ramos rozpoczął dzień selekcji ze średnią 0,300, 0,894 OPS i 12 home runami.

READ  Analiza meczu Anglia 2:1 ze Słowacją (30 czerwca 2024)

Ramos, który w 2017 roku został wybrany w pierwszej rundzie draftu, w poprzednich dwóch sezonach miał problemy ze sporadycznymi startami i na początku marca został przeniesiony do obozu w niższej lidze. Jednak od czasu powrotu 8 maja wybawił sezon i zajmuje czwarte miejsce w Lidze Narodowej pod względem home runów i zajmuje pierwsze miejsce w liczbie runów zdobytych od tego dnia. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy tylko Francisco Lindor i Bryce Harper byli warci więcej zwycięstw nad zmiennikami w Lidze Narodowej niż Ramos, który zajmuje trzecie miejsce z Shoheiem Otanim.

Te niezwykłe dwa miesiące w końcu zakończyły trwającą prawie cztery dekady suszę w organizacji, a Ramos będzie czwartym linebackerem New York Giants, który znalazł się w drużynie All-Star od czasu ostatniego występu Barry’ego Bondsa, dołączając do Huntera Pence’a, Joca Pedersona i Melky Cabrera.

Trzeba cofnąć się do 1971 roku, aby znaleźć ostatni raz, kiedy Giants mogli włączyć do All-Stars w tym samym sezonie rodzimego zawodnika i zapolowego. Tego lata do Juana Marichala dołączyli Willie Mays, Bobby Bonds i Willie McCovey, którzy zaczynali od pierwszej bazy.

Pobierz i śledź podcast Giants Talk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *