Pixel Watch 3 spełnia wymagania FCC dzięki UWB i Wi-Fi 5 GHz

Ponieważ zegarek ma zostać wyprodukowany przez Google w 2024 r. w przyszłym miesiącu, Pixel Watch 3 dotarł do Federalnej Komisji Łączności w celu uzyskania zgody organów regulacyjnych.

W niedzielę wraz z regulatorem pojawiły się cztery numery modeli. To jest Pixel Watch 3 – a nie Pixel 9 – ponieważ kroki uzyskiwania dostępu do e-tagu FCC są identyczne jak w przypadku istniejących urządzeń Google z systemem Wear OS: Ustawienia > System > Informacje prawne.

Wszystkie cztery modele Pixel Watch 3 obsługują Wi-Fi Ultra Wideband i 5 GHz. W marcu informowaliśmy, że Google pracuje nad wykorzystaniem technologii UWB w celu ulepszenia funkcji Watch Unlock na telefonach Pixel.

Tymczasem Pixel Watch pierwszej i drugiej generacji obsługują tylko standard 802.11 b/g/n 2,4 GHz. W tym roku spodziewamy się standardu 802.11 a/b/g/n/ac/ax.

Połowa z nich ma łączność LTE, a pozostałe dwa mają jedynie Bluetooth i Wi-Fi.

W sumie przetestowano osiem pasów dla GBDU9 i GG3HH, podczas gdy tylko pięć zgłoszono dla GGE4J i GRY0E. Może to wskazywać na rozłam pomiędzy oczekiwanymi rozmiarami 41 i 45 mm. W zeszłym roku Google ujawniło typy pasków w zgłoszeniu Pixel Watch 2 FCC. W 2024 r. tak się nie stanie.

Aktualizowanie…

GBDU9

GG 3HH

Mój szczeniak

JGE 4G

Więcej o Pixel Watch 3:

FTC: Korzystamy z linków partnerskich, aby automatycznie zarabiać. więcej.

READ  Airdrop sprawia, że ​​wycięcie MacBooka jest przydatne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *