Czy Bo Nichal LeBron James jest z MMA? UFC mogło wygrać na loterii z najnowszym podpisem

LAS VEGAS – Są pierwsze publiczne szkice, a potem są ludzie, którzy je kochają James LebronPeyton Manning i Sidney Crosby. Są to wielcy wśród wielkich, ludzie, którzy są nie tylko supergwiazdami, ale także zmieniają losy marki i miasta, które ich wylądowało.

„Seria konkursowa Dany White” zasadniczo przekształciła się w draft UFC, a we wtorek, w finale szóstego sezonu, wygląda na to, że UFC zatrzymało kolejnego Jamesa, Manninga lub Crosby’ego.

Bo Nikal Tak utalentowany, tak pewny siebie i tak imponujący, że po pokonaniu Donovana Birda w zaledwie 52 sekundy z Triangle Throttle Tuesday w Apex wreszcie zdobądź kontrakt UFC, Od niechcenia nazwał Khamzat Shemayev.

Tak robią wielcy ludzie, ponieważ całkowicie wierzą w siebie.

Oczywiście White porzucił ten pomysł na swojej konferencji prasowej po walce, ale jeśli Nikal okaże się tym, na kogo wygląda, nie minie dużo czasu, zanim walka tego kalibru zostanie faktycznie podjęta.

James był jednym z najlepszych graczy NBA, zanim jego debiutancki sezon skończył dwa miesiące. To samo dotyczyło mężczyzn takich jak Manning i Crosby.

Nickal daje wszystko, by wskazywać, że będzie nie tylko typem Twojego ogrodu z pierwszej rundy, ale również wpływowym wykonawcą tego kalibru.

White nie dał Nickalowi kontraktu, kiedy wygrał swoją pierwszą walkę w Contender Series w 1:02 pierwszej rundy w pierwszym tygodniu szóstego sezonu, ale przywiózł go z powrotem. Oczywiście był usprawiedliwiony występem Nikala, ale też nim zaskoczony.

– O mój Boże – powiedział White. „Niewiarygodne, człowieku. Dziecko jest niesamowite. Wygląda świetnie. Oczywiście był to ogromny krok naprzód w konkursie. Ktoś walczył 7-1, uderzył przewagę, przewagę wysokości. Pewność siebie dziecka jest niesamowita. Jego gra jest niesamowicie dobra. Tak, to było imponujące”.

Nickal był zwycięzcą Penn State Hodge Trophy 2019 po kolegialnej karierze zapaśniczej, w której wygrał trzy mistrzostwa NCAA i czterokrotnie był All-American. Sprawił, że najtrudniejszy sport świata wydawał się łatwy, wygrywając trzy walki MMA w odpowiednio 33, 62 i 52 sekundy.

READ  Adalberto Mondesi wychodzi z zerwanym lewym więzadłem krzyżowym przednim

Bo Nickal potrzebował zaledwie 52 sekund, aby zapewnić sobie zwycięstwo i utrzymać we wtorek UFC podczas Contender Series Dany White’a. (Zdjęcie: Chris Unger/Zova LLC.

Pochodzi z bardzo wysportowanej rodziny, więc ma geny, które mogą mu pomóc przejść długą drogę w tym sporcie. Jego dziadek i ojciec byli trenerami zapasów, ojciec grał w piłkę nożną na studiach, a matka nie tylko grała w koszykówkę na studiach, ale także amatorsko uprawiała boks. Wszyscy szybko byli na pokładzie, kiedy powiedział, że chce walczyć i okazało się, że był to mądry wybór.

White powiedział, że przekaże to tak, jak każdą inną możliwość, mimo że Nikal nie przypomina żadnej innej możliwości. To facet, który niedługo będzie robił szum na najwyższym poziomie.

„Wszyscy bliscy mi wiedzą, co mogę zrobić i wiedzą, co mogę zrobić, ale kiedy nadejdzie czas, coraz więcej osób będzie nadal przyłączać się do mody” – powiedział Nikal. „Chodzi o rozwój, doskonalenie i doskonalenie wszystkich moich umiejętności.

„Zawsze będę miał lepszą bazę zapaśniczą niż ktokolwiek, z kim walczę. Ale pod koniec dnia nie wystarczy zostać mistrzem UFC i zawodnikiem numer jeden na świecie, a to jest mój cel. Więc ja muszę wyostrzyć moich zapaśników i wszystkie inne umiejętności.”

Jego pozostałe umiejętności zostały pokazane we wtorek od samego początku. Wśród reporterów z Octagonside był żart o tym, jak szybko Nikal może strzelać do obalenia. Zamiast tego opuścił brodę lewym uderzeniem i przetoczył się na plecy, aby móc uderzyć w kończący walkę trójkątny dławik.

W noc wspaniałych występów – Matthews Mendonca wyglądał niesamowicie, a on, Rafael Estivam, Jack Jenkins i Sam Patterson wszyscy mieli kontrakty – Nikal stał o głowę i ramiona ponad resztą. I nie, nie żartował z konfrontacji z Szemajewem.

READ  2022 Masters Leader: Relacja na żywo, wynik Tigera Woodsa, wyniki golfa dzisiaj w 1. rundzie w Augusta National

„Czuję, że to dobra rywalizacja” – powiedział Nikal o Chemayev. „Jest wyraźnie zapaśnikiem na najwyższym poziomie i zawodnikiem na najwyższym poziomie. Jest jednym z najlepszych zawodników nie tylko w dywizji, ale także w UFC. Mam dużo szacunku dla jego umiejętności, ale wiem też co Jestem.”

Wydaje się, że jest jednym z najbardziej utalentowanych wojowników w historii firmy. Powinien oczywiście zamienić ten potencjał w wydajność, ale w tym momencie ma dobry początek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *