Czy Kate Middleton weźmie udział w Color Party?

Od czasu ogłoszenia w marcu, że jest leczona na raka, Kate Middleton jest nieobecna w życiu publicznym i choć niektóre najnowsze doniesienia mówią, że czuje się dobrze, nie jest jasne, kiedy wróci. Wielu liczyło jednak na to, że pojawi się na tegorocznej edycji Trooping of the Colour, zaplanowanej na 15 czerwca.

W weekend, tydzień przed oficjalnym występem The Color, Middleton przeprosił za opuszczenie sobotniej próby. W liście do Gwardii Irlandzkiej, która w tym roku przewodzi paradzie, Middleton – honorowy pułkownik Gwardii Irlandzkiej – wyraziła ubolewanie, że przegapiła ostatnie przygotowania pułku, zwane przeglądem pułkownika. W normalnych okolicznościach zasalutowałaby żołnierzom podczas parady.

„To dla mnie wielki zaszczyt być waszym pułkownikiem i bardzo mi przykro, że nie mogłam przyjąć pozdrowienia na tegorocznej Paradzie Pułkowników” – powiedziała. Napisał w liściektórym udostępnili irlandzcy gwardziści

Oto, co warto wiedzieć o składzie kolorystycznym i czego się spodziewać w tym roku.

Trooping of the Color to parada wojskowa, której początki sięgają epoki paleolitu XVII wiek. Jest to oficjalna uroczystość z okazji urodzin panującego monarchy i wg Pałac BuckinghamPonad 1400 żołnierzy, 200 koni i 400 muzyków o różnych umiejętnościach bierze udział we „wspaniałym pokazie wojskowej precyzji, umiejętności jazdy konnej i fanfar”.

Każdego roku pięć pułków Sekcji Gospodarstwa Domowego Armii na zmianę prezentuje swoje flagi i prowadzi paradę. W tym roku kolej na Gwardię Irlandzką, która poprowadzi paradę ulicami Londynu. ABC opisuje wydarzenie jako Wielki dzień”. W kalendarzach królów.

READ  Książę Jerzy i księżniczka Charlotte idą w procesji pogrzebowej królowej

Z tej ceremonii pochodzą niektóre z najsłynniejszych zdjęć rodziny królewskiej stojącej na balkonie Pałacu Buckingham i obserwującej przelatujące nad głowami Królewskie Siły Powietrzne. To to samo wydarzenie, podczas którego książę Louis po raz pierwszy pokazał swoją idealną królewską falę w 2019 roku i gdzie skradł show Głupie miny ostatni rok.

Nieobecność Middletona na sobotniej próbie nie była szokiem, ponieważ to on pełnił obowiązki dyrektora Pałacu Powiedział BBC W zeszłym miesiącu nie wróciła do pracy „dopóki nie zostanie dopuszczona przez zespół medyczny”. Urzędniczka pałacowa potwierdziła także wcześniej, że nie będzie obecna na szkoleniu. Jej nieobecność na treningu nie musi oznaczać, że w najbliższą sobotę nie pojawi się na oficjalnych uroczystościach.

W swoim liście do Gwardii Irlandzkiej Middleton napisała, że ​​chce, aby żołnierze wiedzieli, że jest z nich „dumna”. „Doceniam to, że wszyscy żołnierze w tym roku trenowali miesiącami i poświęcili wiele godzin, aby upewnić się, że ich mundury i musztry są czyste” – napisała. Pod swoim listem podpisała się „Pułkownik Catherine”.

Uczestniczyła w nim Gwardia Irlandzka wideo Przeczytaj głośno wiadomość pułkowi i otrzymaj brawa. „Irlandzcy gwardziści byli głęboko poruszeni otrzymaniem dziś rano listu od naszego pułkownika, Jej Królewskiej Wysokości Księżnej Walii” – napisali funkcjonariusze w X. „W dalszym ciągu życzymy Jej Królewskiej Mości powrotu do zdrowia i przesyłamy jej szczere pozdrowienia i najlepsze życzenia”.

W Trooping of the Colour zwykle uczestniczy większość członków rodziny królewskiej, zwłaszcza starsi członkowie rodziny królewskiej i pracujący członkowie rodziny. To drugi rok z rzędu księcia Harry’ego i Meghan Markle Nie została zaproszona. To także druga edycja wydarzenia organizowanego na cześć króla Karola III. Pałac Buckingham potwierdzony Charles weźmie udział w tym wydarzeniu w związku z leczeniem raka. W poprzednich latach Karol jeździł konno, ale w tym roku pojedzie powozem z królową Camillą. Według BBC.

READ  Meghan Markle po powrocie do show-biznesu po opuszczeniu rodziny królewskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *