Czy właściciele NFL chcą walczyć z Danielem Snyderem?

Obrazy Getty

Daniela Snydera, właściciela przywódców Waszyngtonu, można nazwać wieloma rzeczami. Jednym z nich jest garnitur.

Jeśli jego partnerzy Planuję spróbować się go pozbyćSnyder musi być przygotowany na odpowiedź.

Jak on to zrobi? Może w każdy możliwy sposób. To nie jest krytyka. to prawda. Ma udokumentowane doświadczenie w agresywnym wykorzystywaniu systemu sądowego do realizacji swoich celów biznesowych i/lub osobistych. Ma do tego pełne prawo.

Gdyby właściciele pomyśleli o próbie skorzystania z ich domniemanego prawa do wyrzucenia go, prawie na pewno skorzystałby ze swojego domniemanego prawa do oporu.

Konstytucja i regulamin NFL zawierają procedurę zmuszenia właściciela do zachowania szkodliwego dla dobrostanu NFL lub zawodowej piłki nożnej. Komisarz ma prawo, jeśli ustali, że maksymalna dostępna grzywna w wysokości 500 000 USD jest niewystarczająca lub wystarczająca, skierować sprawę do Komitetu Wykonawczego NFL, który ma uprawnienia do delegowania.”Anulowanie lub konfiskata franczyzy ligowej dowolnego zaangażowanego lub zaangażowanego klubu członkowskiego. „

Snyder z pewnością nie zaakceptowałby takiego rozwiązania. Bez wątpienia walczył z tym na każdym kroku. Mógłby to zrobić, gdyby chciał.

NFL nie musiała borykać się z taką brzydotą, gdy właściciel Panthers Jerry Richardson sprzedał drużynę po kontrowersji NFL pod koniec 2017 roku, ponieważ Richardson dobrowolnie zrezygnował. Snyder prawdopodobnie nie pójdzie cicho ani łatwo.

Poza różnymi prawnymi bitwami, w których mógłby stoczyć Snyder, co z tym, co wie o swoich współpracownikach? Czy pójdzie na spaloną ziemię, jeśli chodzi o wietrzenie brudnej bielizny?

To są uczciwe względy. To są powody, dla których NFL traktuje to lekko. Zastanów się dobrze. Być może po to, by znaleźć sposób na polubowne rozwiązanie sytuacji.

Uważa, że ​​Snyder jest zdeterminowany, by oddać drużynę swoim dzieciom. Jeśli tak, to co powiesz na umowę, w ramach której Snyder się wycofa, jego żona przejmie lejce, a jego dzieci w końcu przejmą stery?

READ  Podział liderów British Open 2022: Cameron Smith wystrzeliwuje rakiety, gdy Rory McIlroy pozostaje gorący w drugiej rundzie

To byłoby znacznie lepsze niż przedłużająca się batalia prawna. Byłoby to znacznie lepsze niż zemsta Snydera poprzez wywołanie chaosu. I chociaż najlepszym rozwiązaniem dla fanów zespołu byłoby pozbycie się całego kwasu Snydera z liderów, być może będą musieli zadowolić się teraz żoną Snydera, a później dziećmi, aby pozbyć się samego Snydera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *