Dana White wątpi w historię odwołania Jake’a Paula, rozrywa reputację „księgowego” Paula

Jack Paul Odwołał protest z 6 sierpnia przeciwko Hasimowi Rahmanowi Jr. po tym, jak twierdził, że Rahman Jr. nie zdołał osiągnąć uzgodnionej wagi na walkę w Madison Square Garden. Prezydent UFC Dana Biały Nie jestem tego pewien.

Odpowiadając na wiadomość o złomowaniu Paul vs Rahman Jr., White twierdził, że brak zainteresowania wydarzeniem był większym problemem niż cokolwiek, co dotyczyło bojowników.

„Wydaje mi się, że sprzedali bilety poniżej miliona dolarów, a uruchomienie tych pierdolonych świateł w MSG kosztowało 500 000 dolarów” – powiedział White. UFC 277 Powojenna konferencja prasowa. — Tak myślę.

„Pokoje hotelowe, transport i wszystko inne w Nowym Jorku jest bardzo drogie”.

Jako headliner przeciwko Paulowi Rahmanowi Jr., jego pierwotny przeciwnik Tommy Fury nie był w stanie uzyskać pozwolenia na podróż do USA. Walka z synem byłego mistrza wagi ciężkiej Hashim Rahmanem została odwołana po tym, jak zespół Paula powiedział, że Rahman Jr. nie może upaść. Do 205 funtów – Mecz musi najpierw odbyć się na 200 funtów. Rahman Jr. podobno poprosił o ofertę wagi 215 funtów, więc walka została przerwana.

Chociaż White wierzy, że słaba sprzedaż biletów odegrała rolę w odwołaniu imprezy, nie życzy Paulowi ani Rahmanowi Jr. złej woli.

„Nie zamierzam tu siedzieć i cieszyć się, że ich walka się skończyła” – powiedział White. „Włożyłem dużo ciężkiej pracy i treningu, aby przygotować się do tej walki i wydałem dużo pieniędzy, przygotowując się do tej walki”.

Podczas gdy prezydent UFC rzadko wypowiada miłe słowa, jeśli chodzi o Paula, w sobotę nie patrzył na niego prosto. Zamiast tego skrytykował wybór partnerów biznesowych przez Paula.

„Powiem to, tylko dlatego, że byłeś tutaj księgowym, nie oznacza, że ​​wiesz, co się tutaj dzieje”, powiedział White, odnosząc się do partnerki biznesowej Paula, Nagisy Pitarian, która wcześniej była dyrektorem finansowym UFC. . „To nie znaczy, że możesz prowadzić firmę zajmującą się promocją walk”.

READ  Rekordy ciepła zostały pobite na całym świecie

Paul uważa Pitarian za konsultanta, partnera biznesowego i współwłaściciela bardzo prestiżowej firmy Promotions, która zarządza mistrzynią kobiecego boksu. Amanda SerranoWcześniej miał zamiar rywalizować na tej samej karcie 6 sierpnia.

Po walce z Rahmanem Jr. i odwołaniu całego wydarzenia, White Ball zaoferował kilka wskazówek dotyczących jego kariery bojowej.

„Myślę, że Jake Paul musi mieć wokół siebie kilku innych ludzi” – powiedział White. „Jeśli ma pozostać w grze, musi być z facetami, którzy naprawdę potrafią walczyć”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *