Daniel Cormier: Michael Chandler powinien „trzymać się z daleka” od walki z Conorem McGregorem po UFC 303

Daniela Cormiera Wierzy Michaela Chandlera Musi porzucić nadzieję na walkę Conora McGregora Po UFC 303 Główne wydarzenie zostało odwołane.

Po ponad tygodniu plotek i spekulacji dyrektor generalny UFC, Dana White, oficjalnie ogłosił w czwartek, że McGregor (22-6 MMA, 10-4 UFC) doznał kontuzji, która uniemożliwi mu wyczekiwany powrót przeciwko Chandlerowi (23-6 MMA, 10-4 UFC). 8 MMA, 2-3 UFC) na gali, która odbędzie się 29 czerwca w T-Mobile Arena w Las Vegas, która będzie kamieniem węgielnym Międzynarodowego Tygodnia Walki.

Jeśli walka zostanie przełożona, miną ponad trzy lata, odkąd McGregor wszedł do oktagonu po złamaniu nogi w trylogii UFC 269 z Dustinem Poirierem. Jeśli chodzi o Chandlera, minęły ponad dwa lata, odkąd Poirier poddał go na UFC 281.

Chociaż wielu rozumiało decyzję Chandlera o zaczekaniu z walką z McGregorem do momentu gali UFC 303, dalsze opóźnianie jego harmonogramu jest coraz bardziej ryzykowne, powiedział Cormier, UFC Hall of Fame i kolorowy komentator UFC.

„Michael Chandler nadal musi walczyć” – powiedział Cormier w piątek na swoim kanale YouTube. „Michael Chandler wydaje się, że potrzebuje Conora McGregora, ale nie wiem, czy go potrzebuje. Kiedy rozmawiasz z Mikiem, jego cele się nie zmieniły. On nadal chce zostać mistrzem świata nawet jeśli wygra, ta walka przybliży go do zostania mistrzem świata.

„Musi rozważyć kilka kwestii, jeśli chodzi o dalsze działania, ponieważ nie wiem, czy powinien już czekać. Myślę, że nadszedł czas, aby odejść od tego i mam wrażenie, że (McGregor) jest już skończony. Myślałem, że Conor McGregor przyjdzie” wracam, bo dla mnie Conor „McGregor jest wojownikiem. Znam umiejętności za umiejętnościami, Conor McGregor z 2015 roku to nie ten sam facet, ale myślałem, że gwiazda jest wciąż ta sama. Po prostu nie wiem, czy on chce walczyć, szczególnie już teraz.”

READ  Maple Leafs Report Cards: Występ godny piątki stawia Toronto na krawędzi eliminacji

Podczas swojego oświadczenia White nie ujawnił, jak poważna jest kontuzja McGregora. Dziennikarz MMA Ariel Helwani Zostało to zgłoszone Nie jest to nic poważnego, a „The Notorious” mógłby być gotowy do startu w sierpniu lub wrześniu.

Nawet jeśli zostanie wyznaczona nowa data, nie ma gwarancji, że McGregor jako następny wejdzie do klatki. Stawia to 38-letniego Chandlera w trudnej sytuacji, a Cormier twierdzi, że perspektywy są ponure.

„Powiedzieli, że mecz może zostać przełożony na później w tym roku”, powiedział Cormier. „Ale myślę, że większość ludzi jest bardzo sceptyczna co do tego, że zobaczymy Conora McGregora w 2024 roku. A jeśli tak się nie stanie, im więcej czasu upłynie, tym mniejsze jest prawdopodobieństwo, że ponownie wejdzie do oktagonu”.

Aby dowiedzieć się więcej o karcie, odwiedź Centrum Eventowe MMA Junkie UFC 303.

Historia pierwotnie ukazała się w MMA Junkie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *