Profesjonalny dobór obiektywów, HDR+ i więcej

Funkcja z czerwca będzie nadal wdrażana w ramach serii aktualizacji aplikacji. Pixel Camera 9.4 wprowadza między innymi sekcję ręcznego obiektywu do Pixela 6/7 Pro i Fold.

Podobnie jak Pixel 8 Pro, dwa pozostałe składane telefony premium Google umożliwiają teraz wybór jednego z trzech tylnych obiektywów do zrobienia zdjęcia. Kliknij koło zębate ustawień w prawym dolnym rogu (lub przesuń w górę), aby wyświetlić ustawienia zdjęć. Obok „Ogólne” znajdziesz nową zakładkę „Pro” z wyborem obiektywu: Auto lub Manual.

(Pomimo nazwy karty, nie są to „Pro Controls” oferowane na Pixelu 8 Pro, które pozwalają dostosować ostrość, czas otwarcia migawki i czułość ISO).

Pokrętło zoomu nad spustem migawki zostało zastąpione przez tryby Ultra Wide, Wide i Teleobiektyw. Rozsuń/zsuń, aby powiększyć, gdy włączony jest ten tryb ręczny. Kiedy później otworzysz aplikację, Google domyślnie wybierze W.

Pixela 7 Pro

Kolejną zmianą jest to, że Pixel Camera przeniósł selektor RAW/JPEG do zakładki Pro. Został wcześniej ukryty w Ustawieniach> Opcje zaawansowane. Dzięki temu przełączanie jest znacznie łatwiejsze, jeśli chcesz później profesjonalnie edytować swoje ujęcie. W porównaniu z 8 Pro nie masz preferencji rozdzielczości: 12 MP lub 50 MP.

Ta aktualizacja powinna zapewnić lepszy wybór klatek dla HDR+ w Pixelu 6+, w tym w modelu składanym i tablecie:

HDR+ jeszcze lepiej identyfikuje najlepszy moment na zdjęciu HDR+ za jednym naciśnięciem przycisku. Rozsądniej wybiera klatkę kluczową, aby utworzyć połączony obraz składający się z wielu klatek, biorąc pod uwagę takie kryteria, jak otwarte oczy i uśmiechnięte osoby.

Wersja 9.4.103.641377609.23 Prace nad aplikacją Pixel Camera wciąż trwają Za pośrednictwem Sklepu Play. Dołącza do sąsiedniej aplikacji z czerwcowymi funkcjami i aktualizacjami po stronie serwera z ostatnich dni:

Według stanu na piątek Android 14 QPR3 nie został jeszcze powszechnie wdrożony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *