Darth Maul miał wrócić do Obi-Wana Kenobi

To… ten facet

To… ten facet
zrzut ekranu: 20th Century Fox

Bez Dartha Vadera rządzącego jeszcze galaktyką, Gwiezdne Wojny Prequele wymagały złoczyńcy z kilkoma umiejętnościami miecza świetlnego. Tak samo pojawił się Darth Maul, człowiek, który bardziej przypominał odrzuconych X-Men niż kogoś, kto byłby tak przerażający jak zamaskowany ciężki oddech, z rogatą głową i czarno-czerwonym testowym wzorem Rorschacha na twarzy.

Po „zabiciu” w Gwiezdne wojny: Mroczne widmo potem z powrotem w wojny klonów Seria animacji i myląca zasłona w Solo: Gwiezdne wojny – historieA rLord Hou Sith został ostatecznie zabity przez starego Obi-Wana in Rebelianci z Gwiezdnych Wojen. Nadal Postać miała powrócić w Disney + seria Obi-Wan Kenobi. Hollywoodzki reporter Rozmawiałem z kilkoma źródłami związanymi z produkcją, które powiedziały, że Ray Park miał powtórzyć tę rolę w serialu.

Według źródła Park „był gotowy do przedprodukcji, a także uczestniczył w treningu kaskaderskim”. Ale podczas gdy to źródło twierdzi, że materiał przedstawiający Parka jako Dartha Maula mógł zostać nakręcony, inne źródło twierdzi, że prawdopodobnie było to ujęcie próbne, a nie rzeczywiste sceny z serialu.

Nie powiedziano, dlaczego Darth Maul został skreślony, ale THR Historia wyjaśnić TyTo Mandalorianin Współproducent wykonawczy Dave Filoni był tym, który „koncepcyjnie stworzył sposób, aby Vader powrócił jako Wielki Zły, z Wielkim Inkwizytorem, postacią rozsławioną przez Filoniego w serialu animowanym”. Rebelianci z Gwiezdnych WojenDodaj też historię”.

ale mylące THR Raporty podają również, że źródło z Lucasfilm powiedziało, że Maul „nigdy nie zamierzał wrócić do serialu”. Dlatego nie jest jasne, co tak naprawdę stało się z koncepcją re-charakteru.

Dzieje się to około rok po Park, w Post na Instagramie został od tego czasu usuniętyzdjęcie Mall Horns z podpisem „Spotkajmy się w Dathomirze! Żyj osobno!” Chociaż Park nie potwierdził, czy źródła produkcji są prawidłowe, z pewnością wygląda podejrzanie, że musiał usunąć zdjęcie. Co najwyraźniej potwierdziło, że wróci.

READ  Książę Harry dzieli się wiadomościami między Meghan i Kate Middleton na temat sukienek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *