Dave Meltzer dostarcza aktualnych informacji zza kulis na temat statusu kontraktu Ricocheta z WWE

Po tym, jak poprzedni raport wskazywał, że Ricochet chciał zakończyć karierę w WWE latem, wydaje się, że decyzja nie została jeszcze podjęta. PWInsider poinformował w sobotę, że Ricochet poinformował WWE o swoim zamiarze odejścia przed wygaśnięciem swojego pięcioletniego kontraktu podpisanego w 2019 roku, a fani mogą spodziewać się, że gwiazda zostanie w najbliższej przyszłości wycięta z fabuły. Jednakże, jak udokumentowano wcześniej Rysunek IV w InternecieWedług osób bliskich sytuacji Dave Meltzer poinformował, że sytuacja pozostaje niepewna.

reklama

Poprzedni raport wskazywał, że WWE zamierza rozpocząć negocjacje z Ricochetem w sprawie nowej umowy, chociaż nie było jasne, kiedy się one rozpoczną. Pojawiły się również głosy, szczególnie ze strony Willa Ospreaya z AEW, aby były mistrz Stanów Zjednoczonych rozważył odejście przy najbliższej nadarzającej się okazji. Richochet oddał mistrzostwo WWE Speed ​​​​Championship Andrade’owi na nagraniu przed piątkowym występem „WWE SmackDown”, a walka ta ma zostać wyemitowana na platformie mediów społecznościowych

Ricochet po raz pierwszy podpisał kontrakt z WWE w 2016 roku, dołączając do składu WWE NXT pod wodzą obecnego CCO Paula Levesque. Od tego czasu zdobył mistrzostwo Ameryki Północnej, kontynentu i USA, zanim zdobył tytuł Speed. W swoim jedynym meczu o tytuł WWE World Championship poniósł dotkliwą porażkę z Brockiem Lesnarem w niecałe dwie minuty na Super ShowDown 2020.

reklama

READ  Tom Sandoval przybywa do mieszkania Raquel Levis w trakcie skandalu związanego z oszustwami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *