David Cecilin ustępuje z Kongresu 1 czerwca, aby kierować fundacją

(CNN) Reprezentant David Cicilline, demokrata z Rhode Island, złoży rezygnację z Kongresu 1 czerwca, aby kierować Fundacją Rhode Island.

„Od ponad dekady mieszkańcy Rhode Island powierzają mi święty obowiązek reprezentowania ich w Kongresie i każdego dnia wkładam w to swoje serce i duszę” – powiedział kongresman w oświadczeniu wydanym przez jego biuro. . .

Kontynuował: „Możliwość kierowania Fundacją Rhode Island była nieoczekiwana, ale jest to niezwykła okazja, aby wywrzeć jeszcze bardziej bezpośredni i znaczący wpływ na życie mieszkańców naszego stanu”.

Według swojej strony internetowej Fundacja Rhode Island „współpracuje z osobami, rodzinami, organizacjami i instytucjami, które podzielają nasze zaangażowanie na rzecz państwa, a także z organizacjami non-profit”.

Najpierw Boston Globe zgłoszone Ogłoszenie

Cecil zasiada w 1. okręgu kongresowym Rhode Island od 2011 roku. Wcześniej przez dwie kadencje był burmistrzem Providence. Cecil był także czterokrotnym członkiem Izby Reprezentantów Rhode Island.

Na początku 2021 roku Cecile była jednym z kierowników impeachmentu podczas drugiego procesu impeachmentu byłego prezydenta Donalda Trumpa.

Ta historia została złamana i zaktualizowana.

READ  Mówi się, że siedziba Twittera w San Francisco jest epicentrum Total Scent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *