David Hollander jako EP z CBS Comedy „How We Roll” – termin ostateczny

Seriale komediowe CBS Jak się poruszamy? Został odnowiony na drugi sezon i powraca bez producenta wykonawczego David Hollander. Produkcja została zakończona w nowym sezonie sitcomu Pete Holmesa, ale jeśli serial zostanie wznowiony na drugi sezon, Hollander nie weźmie udziału, sieć i Jak się poruszamy? Producent CBS Studios powiedział w odpowiedzi na zapytanie firmy Deadline.

Pete Holmes i Katie Lewis w serialu CBS How We Roll
CBS

jako termin Wspomniałem o sobotęHollander, deweloper, reżyser, producent wykonawczy i showrunner nadchodzącego serialu Showtime Żigolak amerykański, Wyprodukowany przez braci Paramount Television Studios, został porzucony z powtórki popularnego filmu z 1980 roku po dochodzeniu w sprawie zarzutów o niewłaściwe zachowanie. Aby potwierdzić powagę zarzutów, studia telewizyjne Showtime i Paramount TV zerwały więzi z weteranem.

David Hollander nie występuje już w dramacie Żigolak amerykański i Paramount Television Studios nie mają już z nim produktywnych relacji” – powiedział rzecznik Deadline w oświadczeniu z soboty.

CBS i CBS Studios są częścią tej samej firmy, Paramount, co Showtime i Paramount TV Studios, które natychmiast zadały pytania dotyczące przyszłości Holandii w Internecie. Jak się odwrócimy. Chociaż pojawiły się plotki o jego zachowaniu wśród obsady i ekipy komedii CBS, nie ma zapisów o żadnych skargach HR na Hollandera, który nie był zaangażowany w sitcom jako nienapisana EPka.

jak się poruszać, Ten, który jest obecnie na bańce remontowej, śledzi historię życia Toma Smallwooda (Holmes), stoickiego męża i ojca ze Środkowego Zachodu, który zostaje zwolniony z taśmy montażowej samochodów i podejmuje niezwykłą decyzję, by wesprzeć swoją rodzinę, spełniając swoje marzenie o zostać profesjonalnym graczem.

Występują także Katie Louise, Che McBride, Julie White i Mason Wells. Mark Gross i Brian Darcy James są producentami wykonawczymi, a Mark Sendrowski wyreżyserował pilota.

READ  Największe Coachella Weekend Party przewiduje listę aktorów i raperów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *