Jim Kramer twierdzi, że te dwie akcje linii lotniczych są najbardziej dochodowe

Jim Kramer z CNBC zaoferował w poniedziałek dwie akcje linii lotniczych, które jego zdaniem inwestorzy powinni wybrać do swoich portfeli.

„Zawsze gdzieś jest hossa, a teraz leci na 30 000 stóp. Faworyt jest najbardziej dochodowy, a to jest [Delta Air Lines] I [Alaska Air Group]. Pamiętaj tylko, aby po drodze dzwonić do dziennika stopniowo, ponieważ pamiętaj, że są to linie lotnicze. Są to bardzo dobrze prosperujący i tętniący życiem przemysł,szalone pieniądze– powiedział gospodarz.

Akcje Delta spadły w poniedziałek o 0,96%, podczas gdy akcje Alaski spadły o 0,19%.

delta Powiedział wcześniej w tym miesiącu Oczekuje wzrostu przychodów jednostkowych w drugim kwartale w porównaniu z tym, co było przed pandemią trzy lata temu. Firma spodziewa się również, że ogólna sprzedaż wzrośnie do 97% poziomów z 2019 r.

CEO Ed Bastian powiedział dalejskrzypienie„Po ostatnich kwartalnych wynikach firmy linia lotnicza odnotowała najwyższą w historii miesięczną sprzedaż pod względem rezerwacji w marcu i trend ten utrzymuje się do kwietnia.

„Wciąż jestem oszołomiony” – powiedział Kramer o komentarzach Bastiana.

Alaska ustanawia rekord sprzedaży w marcu ale przycięte Jego harmonogram wynosi 2% do końca czerwca ze względu na brak pilotów.

„Chociaż nie jest to jedna z dużych firm, jest bardzo dobrze zarządzana, ze znacznie większą liczbą osób podróżujących w celach wypoczynkowych niż biznesowych” – powiedział Kramer.

„Jedynym problemem związanym z tymi akcjami jest to, że wszyscy wiedzą, że Alaska Air jest jednym z najsilniejszych graczy w branży, co utrudnia im dostarczenie byczej niespodzianki. Dlatego w rzeczywistości akcje spadły o kilka dolarów w stosunku do miejsca, w którym były notowane. do kwartału”.

Kramer powiedział, że chociaż w liniach lotniczych panuje hossa, jest kilka firm, których inwestorzy kapitałowi powinni unikać.

„Będę trzymać się z dala od firm zaangażowanych w Wojna licytacyjna do Duchowe Linie Lotnicze – Ten Jet BlueGranice i sama dusza.

READ  Rosyjski bank centralny tnie kluczowe odsetki, powołując się na mniejsze ryzyko dla stabilności

otwórz konto teraz Aby Klub Inwestycyjny CNBC śledził każdy ruch Jima Cramera na rynku.

Nie wyrażanie opinii

Masz pytania do Kramera?
Zadzwoń do Cramer: 1-800-743-CNBC

Czy chcesz zagłębić się w świat Kramera? Uderzyła go!
Szalone pieniądze na TwitterzeJim Kramer na TwitterzeFacebookInstagram

Pytania, komentarze i sugestie dotyczące „Mad Money”? [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *