Jim Kramer twierdzi, że te dwie akcje linii lotniczych są najbardziej dochodowe

Jim Kramer z CNBC zaoferował w poniedziałek dwie akcje linii lotniczych, które jego zdaniem inwestorzy powinni wybrać do swoich portfeli.

„Zawsze gdzieś jest hossa, a teraz leci na 30 000 stóp. Faworyt jest najbardziej dochodowy, a to jest [Delta Air Lines] I [Alaska Air Group]. Pamiętaj tylko, aby po drodze dzwonić do dziennika stopniowo, ponieważ pamiętaj, że są to linie lotnicze. Są to bardzo dobrze prosperujący i tętniący życiem przemysł,szalone pieniądze– powiedział gospodarz.

Akcje Delta spadły w poniedziałek o 0,96%, podczas gdy akcje Alaski spadły o 0,19%.

delta Powiedział wcześniej w tym miesiącu Oczekuje wzrostu przychodów jednostkowych w drugim kwartale w porównaniu z tym, co było przed pandemią trzy lata temu. Firma spodziewa się również, że ogólna sprzedaż wzrośnie do 97% poziomów z 2019 r.

CEO Ed Bastian powiedział dalejskrzypienie„Po ostatnich kwartalnych wynikach firmy linia lotnicza odnotowała najwyższą w historii miesięczną sprzedaż pod względem rezerwacji w marcu i trend ten utrzymuje się do kwietnia.

„Wciąż jestem oszołomiony” – powiedział Kramer o komentarzach Bastiana.

Alaska ustanawia rekord sprzedaży w marcu ale przycięte Jego harmonogram wynosi 2% do końca czerwca ze względu na brak pilotów.

„Chociaż nie jest to jedna z dużych firm, jest bardzo dobrze zarządzana, ze znacznie większą liczbą osób podróżujących w celach wypoczynkowych niż biznesowych” – powiedział Kramer.

„Jedynym problemem związanym z tymi akcjami jest to, że wszyscy wiedzą, że Alaska Air jest jednym z najsilniejszych graczy w branży, co utrudnia im dostarczenie byczej niespodzianki. Dlatego w rzeczywistości akcje spadły o kilka dolarów w stosunku do miejsca, w którym były notowane. do kwartału”.

Kramer powiedział, że chociaż w liniach lotniczych panuje hossa, jest kilka firm, których inwestorzy kapitałowi powinni unikać.

„Będę trzymać się z dala od firm zaangażowanych w Wojna licytacyjna do Duchowe Linie Lotnicze – Ten Jet BlueGranice i sama dusza.

READ  Twitter zwalnia pracowników, ponieważ Musk obwinia aktywistów za ogromny spadek przychodów z reklam

otwórz konto teraz Aby Klub Inwestycyjny CNBC śledził każdy ruch Jima Cramera na rynku.

Nie wyrażanie opinii

Masz pytania do Kramera?
Zadzwoń do Cramer: 1-800-743-CNBC

Czy chcesz zagłębić się w świat Kramera? Uderzyła go!
Szalone pieniądze na TwitterzeJim Kramer na TwitterzeFacebookInstagram

Pytania, komentarze i sugestie dotyczące „Mad Money”? [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *