Z tekstów wynika, że ​​Marshall Taylor zapytał Green Meadows o stan wojenny

Waszyngton – W połowie stycznia 2021 r., na kilka dni przed inauguracją prezydenta Joe Bidena, republikańskiego przedstawiciela Gruzji. Marjorie Taylor Green napisała SMS-a do ówczesnego szefa sztabu Białego Domu Marka Meadowsa. Ogłosić stan wojenny, zgodnie z CBS News i fragmentami Po raz pierwszy zgłoszone przez CNN. Zielony zeznał w zeszłym tygodniu Ona nie ma pamięci Zachęcał prezydenta do wprowadzenia stanu wojennego.

„Na naszym prywatnym czacie tylko z członkami wielu mówi, że jedynym sposobem na uratowanie naszej republiki jest wezwanie Trumpa do stanu wojennego” – napisał Green do Meadows 17 stycznia 2021 r. „Nie wiem o nich. Muszę ci powiedzieć. Ukradli te wybory. Wszyscy wiemy. Następnie zniszczą nasz kraj. Proszę powiedz nam, abyśmy sklasyfikowali go tak bardzo, jak to możliwe, abyśmy mogli śledzić Pitanę i każdego innego! „

Był to jeden z kilku tekstów wysłanych do Green Meadows 6 stycznia 2021 r., w okresie powyborczym. Ci, którzy zaatakowali Kapitol 6 stycznia, powiedzieli Green Meadows, że są „antifa” przebrani za zwolenników Trumpa. Trawniki Przejrzał swoje wiadomości tekstowe Odmówił dalszej współpracy z grupą po dochodzeniu z 6 stycznia w sprawie ataku.

CNN najpierw wymieniło ponad 2000 tekstów z czołowymi doradcami Meadows, osobistościami telewizyjnymi, członkami Kongresu i działaczami GOP.

Z zapisów nie wynika jasno, czy Meadows zareagował.

Green, który walczy z wyzwaniem okręgu wyborczego, aby zapobiec pojawieniu się Gruzji w głosowaniu, zeznał na przesłuchaniu administracyjnym w piątek. Nie pamiętam Zachęcał prezydenta do wprowadzenia stanu wojennego jako sposobu na utrzymanie władzy.

„Nie pamiętam” – powiedział Green w piątek w sądzie.

Podczas ataku wysłał także SMS-a do Green Meadows. Napisał 6 stycznia 2021 r.: „Powiedziano mi, że na pierwszym piętrze Kapitolu jest aktywny snajper. Proszę powiedzieć prezydentowi, żeby uspokoił ludzi”.

READ  Play-offy NFL 2023: 49ers vs. Jak oglądać transmisję na żywo Seahawks, datę, godzinę, wybór weekendu Super Wild Card

7 stycznia, dzień później Atak na KapitolGreen napisał do Meadowsa: „Zrobiliśmy co w naszej mocy dla 6 stanów” i obwiniał anarchistów za walkę w Kapitolu, chociaż nie miał dowodów na poparcie swojego oskarżenia.

„Przepraszam, nic nie działało” – kontynuowała. „Nie sądzę, aby prezydent Trump spowodował atak na Kapitol. To nie była jego wina. Antifa została sprowokowana przez wrony i bezpiecznie śledzona przez ludzi. Ale po trwających rok zamkniętych wyborach i sfałszowanych wyborach ludzie mówią, że nie mają wyboru Poparłem Trumpa w Newsmax wczoraj wieczorem. Był świetnym prezydentem. ”

– Dzięki Marjorie – odparł Meadows.

Green wysłał wiadomość tekstową do Meadows 31 grudnia 2020 r., przed 6 stycznia, chociaż z zapisów nie wynika jasno, czy Meadows odpowiedział.

„Dzień dobry, Mark, jestem tutaj w Waszyngtonie” – napisał Green 31 grudnia. Musimy umówić się na szóstą. Chciałbym ponownie spotkać Rudy’ego Giulianiego. Nie mogłem z nim długo rozmawiać. I każdy może pomóc. Mamy wielu członków w zespole. Musimy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla każdego stanu.”

Inni napisali SMS-y do Meadows 6 stycznia Przekroczono stolicę O godzinie 14, w przemówieniu potwierdzonym przez CBS News, Donald Trump Jr. napisał do Meadows: „Powinien potępić tę zniewagę. Wkrótce. Tweet kpt. policji nie wystarczy”.

Trump Jr. napisał do Meadows: „To jest miejsce, w którym szuka się poduszek. Jeśli będzie gorzej, spróbują zniszczyć całe jego dziedzictwo”.

Tweety Trumpa Jr. mogą być odpowiedzią jego ojca Ćwierkać O 14:38 nie było żadnej wzmianki o zamieszkach: „Proszę o wsparcie policji Kapitolu i organów ścigania. Oni naprawdę są po naszej stronie kraju. Bądź cicho!”.

Meadows wygłosił przemówienia do grupy i był republikaninem z Illinois. Adam Kingsinger powiedział w zeszłym miesiącu „Face the Nation”.Nie wierzę, że Łąki zrezygnowały ze wszystkiego.”

READ  Ponura prognoza Netflix niszczy większość infekcji giełdowych

„Współpracował z nami przez jakiś czas, a potem, próbując zadowolić Donalda Trumpa, przestaje współpracować” – powiedział Kinsinger. „Wróciliśmy do niego i daliśmy mu dużo miejsca, by mógł to powtórzyć. Nie jest.”

Katherine Watson przyczyniła się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *