Decyzje Aarona Judge’a dotyczące wolnych agencji zdominowały zimowe spotkania MLB

Zawieszenie

SAN DIEGO — Około 14:30 we wtorek, gdy menedżer San Francisco Giants, Gabe Kapler, zakończył zimową sesję z reporterami, w holu Manchester Grand Hyatt zaczęła się rozprzestrzeniać wieść, że tegoroczna gwiazda rynku wolnych agentów osiągnęła sukces. jego umysł. Zacząłem od tweetowania, Szybko się wycofałemJednak Aaron Judge realizował najgorszy scenariusz dla New York Yankees, podpisując kontrakt z Giants.

Trwało to pomimo wielokrotnych zapewnień dyrektora generalnego Giants, Larry’ego Baiera, uwięzionego w hotelowym korytarzu, że „nie ma nic do zgłoszenia”, chociaż Kapler upierał się, że nic nie słyszał – choć przyznał, nieco nieśmiało, że rozmawiał z reporterami, a nie z dziennikarzami. patrząc na jego telefon. Do czasu zachodu słońca w pochmurny dzień tutaj nic nie jest oficjalne.

Menedżer Yankees, Aaron Boone, powiedział, że właśnie wyszedł spod prysznica, kiedy dotarła do niego plotka. Skontaktował się z dyrektorem generalnym Brianem Cashmanem, który powiedział mu, że o ile wiedział, nic się nie zmieniło. Po kilku minutach jego kolej spotkała się z reporterami, którzy powitali go uśmiechem i dowcipem o szczęśliwym wyczuciu czasu.

„To była niewygodna godzina” – przyznał.

Gdzie indziej było gorąco. Dziennikarze w lobby sprawdzali loty czarterowe z Tampy, Tam powitał go sędzia Tom Brady W meczu Tampa Bay Buccaneers w poniedziałek wieczorem do San Diego. Znaleźli jednego, który wylądował późnym popołudniem. Dzisiejsze wiadomości o baseballu – w tym pierwszobazowy Josh Bell zgadzający się na dwuletni kontrakt z Cleveland Guardians i leworęczny Andrew Heene zgadzający się podpisać dwuletni kontrakt z Texas Rangers, według osób zaznajomionych z umowami – wydawały się dziwaczne w porównaniu.

Trea Turner wybiera Phillies i zadaje więcej bólu fanom Nationals

Sędzia był w centrum zainteresowania świata baseballu przez prawie cały sezon, od momentu, gdy odrzucił kwietniową ofertę przedłużenia Nowego Jorku do 62 letni bieg do domu Aż do wieczora, w którym zakończył się sezon Yankees, kiedy przyszły mistrz World Series Houston Astros zamiatał ich w American League Championship Series.

READ  TKO Rolando Romero przejmuje Gervontę Davis w mediach społecznościowych

Dla Jankesów sędzia był fundamentem, na którym można było budować poza sezonem, a nie nagrodą do wygrania. on jest był MVP ALI słusznie: żaden bejsbolista nie miał tak dużego wpływu na boisko na losy swojej drużyny jak Judge, który momentami w pojedynkę wspierał nowojorski skład. Byłby największą gwiazdą Gigantów od czasów Bustera Poseya – być może od czasów Barry’ego Bondsa.

Tak więc dzień w San Diego należy do sędziego, który nie rozpoczął dnia w San Diego i najwyraźniej nie podjął decyzji do czasu, gdy inauguracyjna loteria draftu MLB – wygrana przez Pittsburgh Pirates – podjęła niecną próbę zmienić temat. Agent Scott Boras zorganizował kiedyś dla niego spotkanie z mediami. Zwykle jest facetem z wielkimi gwiazdami na tych spotkaniach, a ma kilka – ale żaden z nich nie jest sędzią.

Jednym z tych klientów był Cody Bellinger, enigmatyczny MVP National League 2019, któremu Los Angeles Dodgers nie zaoferowali kontraktu. Według osoby zaznajomionej z sytuacją, zgodził się na roczną umowę o wartości 17,5 miliona dolarów z Chicago Cubs. Ludzie zaznajomieni z ich myśleniem powiedzieli, że Giganci byli zainteresowani dodaniem Bellingera do swojego pola. Ale jeśli we wtorek mają przegrać z wysoko postawionym graczem, można założyć, że woleliby, żeby to był on. (Jak donosi ESPN, dodali zapolowego Mitcha Haneggera do trzyletniej umowy o wartości 43,5 miliona dolarów, ale to też nie powstrzyma ich przed złapaniem sędziego.)

Inny klient i elitarny gracz Boras, były New York Met Brandon Nimmo, był w tym tygodniu w San Diego, aby spotkać się z zespołami. Wygląda jednak na to, że jego los jest związany także z losem sędziego.

„Istnieje oczekiwanie, że niektóre kluby czekają na przejście do następnego kroku w zależności od wyniku wolnej agencji Judge” – powiedział dziennikarzom Porras.

READ  Velez wygrał sześcioma biegami, dziewiąty w najgorszej porażce ery Joe Girardiego

Zwycięzca AL Cy Young Justin Verlander zgadza się podpisać kontrakt z Mets

Czy Giants będą potrzebować zewnętrznego gracza, jeśli przegrają z sędzią? Jeśli nie, wiele drużyn ma miejsce na szybką, stabilną rakietę z najwyższej półki, taką jak Nemo – jeśli chcą wydać tyle, o ile poprosi Boras. Według osoby zaznajomionej z Nimmo Market, nawet Tampa Bay Rays, nie znani z obfitych wydatków, wyrazili zainteresowanie.

Tak więc Nimmo pozostał na liście jeszcze nie podpisanych najlepszych wolnych agentów – niektórzy z nich mogliby służyć jako zapasowe dodatki ofensywne dla Yankees lub Giants, gdyby któryś z nich nie trafił w Judge. Carlos Correa, Xander Bogaerts, łapacz Wilson Contreras i lewy obrońca Carlos Rodon nie podpisali kontraktu do późnego wtorku, mimo że Taijuan Walker zgodził się na czteroletni kontrakt o wartości 72 milionów dolarów, według każdego, kto go zna, z Philadelphia Phillies, który dodał pomnik. głębokość w ciągu dnia Chwyć gwiazdę shortstop Trya Turner. Stopień, w jakim wszystkie ich rynki zależą od Judge, będzie widoczny z perspektywy czasu. Ale zakres spekulacji wokół nich we wtorek blednie w porównaniu.

Decyzja jednej osoby nie mogłaby podpalić świata baseballu, tak jak sędzia zdawał się to robić we wtorek, kiedy sekcje fandomu baseballowego, które zakorzeniły się przeciwko Jankesom, desperacko pragnęły uwierzyć, że tam, gdzie jest dym, jest ogień – a Jankesi modlili się, żeby to był fałszywy alarm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *