Deion Sanders otrzymuje głośny transfer W dniu podpisania kontraktu media reagują

Travisa Hunterai Najwyżej oceniany zawodnik w Portalu TransferowymPodpisał z Colorado i trenował Deiona Sandersa W środę dotrzymuje obietnicy i ogłosi swoją decyzję po osiągnięciu 100 000 subskrybentów na YouTube. obywatel Gruzji Wywołało to falę sprzeciwu po przeprowadzce Sandersa do Kolorado Na początku tego miesiąca, po uderzeniu w bramkę po tym, jak Jackson State przegrał w Celebration Bowl w weekend.

Hunter był najwyżej sklasyfikowanym graczem w cyklu rekrutacji w 2022 roku i przeniósł się do Jackson State z FSU podczas wczesnego okresu podpisywania zeszłorocznych kontraktów. Teraz łączy siły z Sandersem po rozważeniu ofert między innymi z Georgii, USC i Florydy.

Hunter pojawił się w swoim ostatnim meczu w Jackson State, łapiąc decydujące podanie na przyłożenie przy czwartej próbie, gdy czas upłynął w regulaminowym czasie od Shader Sanders Aby zmusić nadgodziny do celebracji. Kolorado ma to teraz Kategoria transferowa nr 7 w kraju dla wszystkich 247 sportów.

Subskrybuj 247Sports YouTube, aby otrzymywać najnowsze informacje o futbolu uniwersyteckim, koszykówce i rekrutacji, w tym informacje o zobowiązaniach uczelnianych na żywo.

Oto niektóre z patriotycznych reakcji po decyzji Huntera o podpisaniu kontraktu z Kolorado, który natychmiast stał się klejnotem pierwszej klasy podpisów Sandersa z Buffaloes.

READ  Wieloletni zapolowy Twins, Jorge Polanco, został sprzedany do Seattle Mariners

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *