Delfiny Wyjście Protokół Wstrząsu

Rozgrywający Miami Dolphs Toa Tagoviloa Źródło powiedziało, że został oczyszczony z protokołu wstrząsu w sobotę, ale nie zagra w tym tygodniu przeciwko Minnesota Vikings.

Źródło podało, że Tagovailoa ma powrócić na mecz Dolphin w siódmym tygodniu przeciwko Pittsburgh Steelers.

Tagoviloa nie grał od czasu, gdy opuścił boisko na noszach po tym, jak doznał wstrząsu mózgu w czwartym tygodniu, kiedy został obrócony na ziemię i uderzył głową o trawę. Te wślizgi były podobne do tych sprzed tygodnia, po których Tagovailoa wydawał się niespokojny na nogach, ale pozwolono mu wrócić do meczu po przejściu testów wstrząśnienia mózgu.

Po tym, jak Tagovailoa doznał wstrząsu mózgu w czwartym tygodniu, rozgrywający i jego zespół niezależnych lekarzy i Dolphins przeprowadzili kompleksowy proces, który znacznie przekroczył protokół wstrząsu NFL, podają źródła. Dostał cztery zewnętrzne opinie, a także opinie lekarzy zespołu, którzy jednogłośnie oczyścili go z protokołu, i wszyscy zgodzili się, że jego skany nie wykazywały oznak długoterminowego wpływu na mózg. To najlepszy scenariusz dla pomocnika, który świetnie rozpoczął sezon 2022.

Trener delfinów, Mike McDaniel, zwolnił w środę Tagovailoę, mówiąc, że nie czuje się komfortowo, gdy jest aktywny po spędzeniu dwóch tygodni bez żadnej aktywności w piłce nożnej.

rozgrywający Teddy Bridgewater Źródła podały, że w sobotę został oczyszczony z protokołu wstrząsu mózgu. Będzie aktywny w niedzielę, ale wesprze nowicjusza Skylar Thompsonprojekt siódmej rundy, która rozpocznie jego pierwszą karierę.

Thompson wykonał 16 z 33 podań na odległość 166 jardów i przechwycił włamanie dla Bridgewater przeciwko New York Jets w zeszłym tygodniu, ale jego pierwsza akcja w NFL polegała na powrocie na linię boczną bez czekania na niego kolegi z drużyny.

Ponieważ Bridgewater miał być jego wsparciem w niedzielę, a Tagovailoa krążył na uboczu, pierwszy start Thompsona powinien wywołać inne odczucia.

READ  Biznes niebieskich kamizelek z udziałem Vladislava Gavrikova słabnie – i co teraz?

„Bardzo mi pomogli” – powiedział Thompson. „Niezależnie od tego, czy powiedzą mi coś na głos, aby mnie czegoś nauczyć, czy w inny sposób, nauczyli mnie tak wiele poprzez swoje działania i sposób, w jaki działają, sposób, w jaki się przygotowują. Jestem bardzo wdzięczny tym facetom. „

Marcel Louis-Jacques z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *