Dell XPS 13 właśnie obniżył cenę na powrót do szkoły

Istnieje wiele powodów, dla których oferty Dell XPS są zawsze bardzo poszukiwane, a większość z nich można znaleźć w Dell XPS 13. Laptop, pierwotnie wyceniony na 949 USD, jest w sprzedaży od firmy Dell z rabatem 100 USD, który obniża jego cenę do 849 USD przed nowym rokiem szkolnym. Uczniowie na wszystkich poziomach skorzystają z posiadania tego urządzenia jako swojego towarzysza, ale jeśli chcesz cieszyć się oszczędnościami, będziesz musiał jak najszybciej sfinalizować zakup, ponieważ w tej wyprzedaży likwidacyjnej istnieje ryzyko szybkiego wyczerpania zapasów.

Dlaczego warto kupić laptopa Dell XPS 13?

the Dell XPS 13 to nasz najlepszy wybór wśród najlepszych laptopów pod względem wartości, jaką z niego uzyskasz. Jest bardzo przystępny cenowo, biorąc pod uwagę, że jest wyposażony w procesor Intel Core i5 12. generacji i grafikę Intel Iris Xe, a ponadto 16 GB pamięci RAM wygląda jak urządzenie z wyższej półki, zgodnie z naszym przewodnikiem dotyczącym potrzebnej ilości pamięci RAM. Nie jest to najpotężniejsza maszyna na rynku, ale w zupełności wystarcza do szybkiego i wydajnego wykonywania pracy w szkole, umożliwiając bezproblemową wielozadaniowość i prawidłowe uruchamianie różnych typów aplikacji, których potrzebują uczniowie.

Dell XPS 13 będzie miał wystarczająco dużo miejsca na programy i dokumenty z dyskiem SSD o pojemności 512 GB, który jest dostarczany z preinstalowanym systemem Windows 11 Home. Laptop ma 13,4-calowy wyświetlacz HD, który jest stosunkowo mały, ale zachowuje mobilność urządzenia, dzięki czemu można go łatwo przenosić podczas przemieszczania się między klasami i budynkami.

Oferta Della Dell XPS 13, która pojawia się w samą porę na nowy rok szkolny, wyróżnia się spośród wszystkich ofert laptopów dostępnych online ze względu na wydajność i popularność urządzenia. Rabat w wysokości 100 USD obniża cenę laptopa do 849 USD z 949 USD za jeszcze większą wartość, ale nie spodziewamy się, że zapasy będą trwać długo, ponieważ jest to wyprzedaż. Dell XPS 13 jest nie tylko idealny do szkoły, ale także świetnie nadaje się do pracy, więc jeśli chcesz go kupić taniej niż zwykle, będziesz chciał od razu przystąpić do transakcji.

READ  Reżyser Street Fighter 6 mówi, że wewnętrzne rankingi postaci „bardzo różnią się” od list poziomów graczy i uważa, że ​​Alex był najlepszy w SF5

Zalecenia redaktorów


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *