Detroit Tigers wybrali Maxa Andersona z Nebraski na 45 miejscu

Detroit Tigers wybrali Nebraskę na drugiego bazowego Maksa Andersona Z wyborem w drugiej rundzie, nr 45 w sumie, w drafcie MLB 2023.

21-letni Anderson był trzecim wyborem Tygrysów w drafcie w niedzielę wieczorem w Seattle. Tygrysy dodały również licealistę Maxa Clarka z numerem 3 w klasyfikacji generalnej i shortstopem z liceum Kevinem McGonigle z numerem 37 w klasyfikacji generalnej.

Anderson otrzymał tytuł Big Ten Freshman of the Year w 2021 roku.

„Wszystko, co słyszymy, to to, że może uderzyć” – powiedział w niedzielę dyrektor skautingu Tigers, Mark Conner. „Jeśli spojrzysz na statystyki i wyniki w tym roku, to to potwierdza. Ma bardzo silny zamach, który wygląda na zadawanie obrażeń. Barrel pozostaje w obszarze przez bardzo długi czas. Jest w stanie poprowadzić piłkę na wszystkie pola. ”

Jeff Seidel: Tygrysy mogły wybrać łatwą drogę, ale wykonały odważny ruch w pierwszej rundzie draftu MLB

W 2023 roku Anderson trafił 414 z 20 podwójnymi, dwoma potrójnymi, 21 biegami u siebie, 20 spacerami i 29 trafieniami w 57 meczach, co daje rekordowy w karierze wynik 1,232 OPS. Grał na trzeciej bazie, drugiej bazie i pierwszej bazie w swoim trzyletnim pobycie w college’u.

Anderson, praworęczny pałkarz, może w przyszłości zostać pełnoetatowym pierwszobazowym ze względu na swoją obronę poniżej średniej.

Dane wyróżniają mieszkańców.

Ma ponadprzeciętną łatwą moc we wszystkich obszarach o wysokich stawkach za połączenia w okolicy. Często się wymachuje i czasami skrada się poza strefą uderzenia, ale kiedy wymachuje wewnątrz strefy, zwykle nawiązuje kontakt i zadaje obrażenia.

Czterdziesty piąty wybór Andersona ma określoną przez MLB wartość slotu bonusowego w wysokości 1 906 200 $.

Po trzech typach w niedzielę Tygrysy mają jeszcze 18 typów w drafcie 2023, który jest kontynuowany w rundach 3-10 rozpoczynających się o godzinie 14:00 w poniedziałek i kończących się rundami 11-20 rozpoczynającymi się o godzinie 14:00 we wtorek.

READ  NFL twierdzi, że nie będzie planować meczów bożonarodzeniowych, gdy 25 grudnia nadejdzie we wtorek lub środę

Następny wybór Tygrysów to numer 76 w trzeciej rundzie.

Skontaktuj się z Evanem Petzoldem pod adresem [email protected] lub śledź go na Twitterze @pracownik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *