Davante Adams z Raiders popycha kogoś po meczu i przeprasza

Kansas City, Missouri – Przyszłość Las Vegas Raiders Davant Adams Pchnął certyfikowaną osobę niosącą sprzęt po poniedziałkowej stracie 30-29 do szefów Kansas City.

Adams później wydał przeprosiny.

„Chcę przeprosić faceta, ktoś wybiegł z boiska i pobiegł, jakby skoczył przede mną, zeskoczył z pola i uderzyłem go, a on go trochę popchnął i skończył na podłodze – powiedział Adams w swojej szafce. „Więc chciałem mu przeprosić za to, ponieważ była to po prostu frustracja zmieszana z tym, że dosłownie uciekł ode mnie. Nie powinienem był odpowiadać w ten sposób, ale na początku tak właśnie odpowiedziałem. Więc chcę przeprosić mu za to.

Adams, który został przejęty w ogromnej transakcji biznesowej z Green Bay Packers, może zmierzyć się z ligową dyscypliną.

Raiders, którzy po przegranej przegrali 1-4, rozpoczęli tydzień pożegnania po tym, jak w drugiej kwarcie pokonali 17-0.

Adams, który oddał trzy trafienia na 124 jardy z wynikami 58 i 48 jardów, był wyraźnie sfrustrowany, gdy schodził z boiska w minucie finałowej ofensywnej gry Raiders na 46 sekund przed końcem.

Na czwartej i trzeciej pozycji w serii 46 jardów Raiders Adams był wolny bieg na korcie centralnym. Derek Carr Uwolnij głębokie podanie. Ale Adams i recepcja? Łowca Renfro Wpadli na siebie biegnąc według swoich wzorców, a piłka spadła niekompletna.

W poprzednim meczu wydawało się, że Adams po raz pierwszy złapał pięść po obu stronach linii 39 jardów Kansas City, zanim sędzia powrotny odwołał call. Adams majstrował przy piłce, kiedy uderzyła w jego pierwszą stopę.

„Nie chcę za bardzo komentować ciała, ale myślałem, że jestem w środku” – powiedział.

„Myślałem, że to problem, ale spojrzeli na to i najwyraźniej nie czuli się w ten sposób”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.