Eagles WR AJ Brown zgadza się na warunki trzyletniego przedłużenia umowy o wartości 96 milionów dolarów

Filadelfia może przestać trzymać się za ręce: AJ Brown zostaje długo.

Brown i Eagles zgodzili się na trzyletnie przedłużenie umowy o wartości 96 milionów dolarów, co uczyniłoby Browna najlepiej opłacanym zawodnikiem ostrego meczu w lidze, poinformował w czwartek przed draftem do NFL 2024 informator sieci NFL Ian Rapoport. Według Rapoport umowa obejmuje również gwarantowane pieniądze w wysokości 84 milionów dolarów – najwięcej ze wszystkich kontraktów z odbiorcą – na sezon 2029.

Brown jest niezastąpionym zawodnikiem, który ma wpływ na grę od chwili, gdy po raz pierwszy wszedł na boisko w stroju Eagles. Nabyty w wyniku wymiany z Tytanami – transakcji, która rozgniewała byłego głównego trenera Tennessee, Mike’a Vrabela i stworzyła dziurę w składzie w Tennessee, która ostatecznie była zapowiedzią zwolnienia dyrektora generalnego Johna Robinsona – Brown dołączył do Eagles w odpowiednim momencie, pomagając. Docierają do Super Bowl w swoim pierwszym sezonie w Filadelfii.

Brown złapał więcej podań w ciągu dwóch sezonów w drużynie Eagles (194) niż w ciągu trzech lat w drużynie Titans (185), 2952 jardów i 18 przyłożeń w 34 meczach oraz w dwóch meczach All-Pro drugiej drużyny i meczu Pro Bowl. Kiwa głową. Jednak w 2023 roku był wyraźnie sfrustrowany, gdy sprawy w drużynie Eagles zaczęły się rozpadać, co doprowadziło do upadku po sezonie, który został zwieńczony strasznym występem podczas Super Wild Card Weekend.

Brown w końcu zdementował pogłoski, że jest nieszczęśliwy w Filadelfii, dzwoniąc pod numer 94WIP pod koniec lutego i wyjaśniając: „Chcę tu być, po prostu”.

Prawie dwa miesiące później dotrzymał słowa i przedłużył kontrakt, dzięki któremu mógł pozostać w drużynie Eagles po pierwotnej dacie wygaśnięcia (2027 r.) jego poprzedniego kontraktu. Dzięki kontraktowi z Jalenem Hurtsem tandem będzie działał przez wiele lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *