New England Patriots QP Mc Jones prawdopodobnie opuści wiele meczów z poważnym skręceniem kostki, podają źródła.

Foxboro, MA – rozgrywający New England Patriots Mac Jones Ma do czynienia z tym, co lekarze zdiagnozowali jako poważne skręcenie kostki, które może spowodować, że wiele osób przejdzie operację, donosi Adam Schefter z ESPN.

Źródła podają, że Jones prawdopodobnie opuści kilka meczów, a on i Patriots wciąż dyskutują o swoich opcjach i najlepszej drodze naprzód.

Jones, który doznał kontuzji w niedzielnej przegranej 37-26 z Baltimore Ravens, odsunął na bok pytania o jego harmonogram powrotu do zdrowia, gdy został o to zapytany w poniedziałek.

Podczas wideokonferencji z dziennikarzami z ośrodka Patriots Jones powtórzył słowa „dzień po dniu” lub „dzień po dniu” dziewięć razy.

Powiedział: „Będę brał to dzień w dzień, poddaję się leczeniu i robię to, co robię. Po prostu zobacz, jak się czuję”. „Jeśli masz więcej tego typu pytań, porozmawiaj z trenerem [Bill] Blechika. Myślę, że lubi te pytania”.

Jones, który przeżywał nieznośny ból, gdy w niedzielę skakał z boiska, śmiał się i uśmiechał, gdy mówił o Belichicku, który był znany z pogardy dla zajmowania się obrażeniami z reporterami.

Patrioci (1-2) odwiedzą Green Bay Packers (2-1) w niedzielę, a Belichick powiedział w poniedziałek, że nie będzie spekulował, czy Jones może zostać umieszczony w rezerwie kontuzjowanych.

Jones powtórzył te myśli, mówiąc: „Często tak naprawdę nie wiesz, co się dzieje. Musisz tylko poddać się leczeniu, miejmy nadzieję, że następnego dnia poczujesz się lepiej i od tego się rozwiniesz…”. czas tutaj, po prostu odpuść. Wyjdź i zobacz, jak się czuję. Szczerze mówiąc, po prostu staram się dotrzeć do jutra i kontynuować odwyk”.

weteran Brian Hoyer Jest głównym wsparciem Patriotów i wyborem w czwartej rundzie draftu Billy Zappy Z Western Kentucky była to opcja nr 3.

kapitan dawno temu Mateusz Slater Zapytano go w poniedziałek, jak Patrioci zareagowaliby, gdyby byli bez Jonesa.

READ  Ostateczny wynik USMNT vs. Walia: Stany Zjednoczone rozpoczynają kampanię Pucharu Świata w Katarze od remisu po późnym rzucie karnym Garetha Bale'a

„Mam nadzieję, że nie musimy się tego dowiadywać, ale myślę, że zareagujemy we właściwy sposób” – powiedział. „Jesteśmy bardzo wcześnie w naszym sezonie i jeśli nie podejdziemy do tego we właściwy sposób, ta rzecz może nam wymknąć się”.

Hoyer przegrał 11 kolejnych startów, najdłuższą aktywną passę w NFL.

Tymczasem Packers wygrali 14 kolejnych meczów u siebie w sezonie zasadniczym, co jest najdłuższą aktywną passą w NFL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *