Dillon Gabriel przenosi się do Oklahomy: Była gwiazda UCF QB odrzuca potwierdzenie UCLA i zamiast tego dołącza do Sooners

Rozgrywający transferowy Oklahoma UCF Dillon Gabriel złożył zobowiązanie, a obecny otwierający Caleb Williams dokonał największego ogłoszenia zaledwie kilka godzin później. Wszedł do portalu transferowego. Gabriel pochodzi z Hawajów. Pierwotnie przyrzeczony UCLA w połowie grudnia Przed przejściem do Suners w poniedziałek.

Ten ruch ponownie połączył Gabriela z nowym koordynatorem ataku OU, Jeffem Lepim, który był trenerem poziomu Gabriela i koordynatorem ataku podczas sezonu Gabriel’s Breakout Freshman w 2019 roku. Laby pracowała w Ole Miss przez ostatnie dwa lata, zanim dołączyła do personelu Brent Wenables.

Gabriel rzucił na 8041 jardów, 70 przyłożeń i 14 przechwytów w 26 meczach dla UCF. Złamał obojczyk w ostatnich chwilach trzeciego meczu Rycerzy w 2021 roku – przegrywając 42:35 z Louisville – ale oczekuje się, że powróci do sezonu 2022 bez żadnych problemów. Jeśli Gabriel zdecyduje się z niego skorzystać, musi posiadać dwuletnie kwalifikacje oprócz dodatkowych kwalifikacji wydanych przez NCAA.

Philipp Gabriel jest spiskiem w Oklahomie, ponieważ Venables 2022 próbuje uratować zbrodnię. Jeśli Williams zostanie zastąpiony zgodnie z oczekiwaniami, Oklahoma straci dziewięciu początkowych graczy z głębokiego harmonogramu pierwszego tygodnia. Jednak Gabriel rzucił 3653 jardy i 29 przyłożeń przez siedem przerw w swoim solowym sezonie pracy z LeBy, z których wszystkie są jednymi z najlepszych znaków w jego karierze. Krajowa liczba wynosi 493,2 jardów na mecz w Ole Miss. 7 Laby koordynowała ofensywę i pomogła zmienić QB Mad Corel w najlepszą okazję do draftu rozgrywającego w CBS Sports.

Decyzja Gabrielle jest najbardziej potrzebnym ubezpieczeniem dla pracowników Oklahomy i będzie bardzo popularna, jeśli Williams ostatecznie opuści program. Williams trzymał drzwi otwarte na potencjalny powrót, ale wyjazd z Oklahomy opuściłby listę bez próby przepustki powrotnej. Spencer Rattler, otwierający dzień otwarcia, został przeniesiony do Południowej Karoliny, zanim ponownie dołączył do byłego asystenta OU, Shane’a Beamera.

READ  Uznanie przez Putina obaw Chin o Ukrainę jest oznaką tarć

I odwrotnie, strata Gabriela jest trudną przepaścią dla UCLA, ponieważ otwierający Dorian Thompson-Robinson ma odejść do draftu NFL. Jeśli DTR zniknie, Chase Griffin i Ethan Corbers będą rywalizować o startową pracę w roku 5 Chipa Kelly’ego.

Przed obietnicą Gabriela jedynymi rozgrywającymi w Oklahomie w 2022 r. byli Micah Bowens, który nigdy nie rzucił przepustki, a w 2022 r. mianował Nicka Eversa. Zamiast tego Gabriel przybywa do Normana z ponad 900 próbami podania, w tym 413 z najbardziej produktywnego drugiego sezonu.

Oklahoma zakończyła 11-2 w 2021, siódmy sezon z rzędu z dwiema porażkami. Jednak Sunners nie udało się wygrać Big 12 po raz pierwszy od 2014 roku, a następnie stracili głównego trenera Lincolna Rileya na rzecz USC. Oklahoma wygrała College Football Playoffs trzema występami pod czujnym okiem Riley 55-10. Jednak nowo zatrudnieni Venables byli częścią 12 prostych drużyn między 10 zwycięstwami w Oklahomie i Clemson jako koordynator defensywny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *