Dlaczego fani Alabamy są tak szczęśliwi, że Bill O’Brien odchodzi do Patriotów?

Analitycy NFL i fani patriotów Wydawało się, że jednogłośnie aprobował decyzję Nowej Anglii o zatrudnieniu Billa O’Briena Jako koordynator ofensywy w następny wtorek.

Ale fani Alabamy wydają się być równie szczęśliwi widząc, jak O’Brien opuszcza swoje stanowisko koordynatora ofensywy Karmazynowego Przypływu. Nie wierzysz nam? Przyjrzyjmy się reakcjom, jakie pojawiły się w mediach społecznościowych na wieść o zatrudnieniu O’Briena w Nowej Anglii:

Więc co tu się dzieje? Dlaczego wśród fanów Alabamy panuje taka pogarda dla O’Briena i czy fani Patriots powinni postrzegać takie reakcje jako czerwoną flagę?

Na pierwszy rzut oka O’Brien wydawał się być hitem w Alabamie. The Crimson Tide osiągnął wynik 24-4 podczas dwóch sezonów O’Briena w Tuscaloosa (13-2 w 2021 i 11-2 w 2022) i dotarł do College Football Playoff Tournament w 2021, przegrywając 33-18 z Georgią. Alabama miał średnio 477 jardów w ataku i 41,1 punktu na mecz w 2022 roku, co plasowało się odpowiednio na 11. i 4. miejscu wśród wszystkich drużyn FBS. Rozgrywający Bryce Young wygrał Heisman Trophy w 2021 roku, podczas gdy Wiele ze swojego sukcesu przypisuje kurateli O’Briena.

Brzmi dobrze, prawda? Cóż, nie w Tuscaloosa, gdzie przegrane sezony są postrzegane jako porażki. Alabama przegrała tylko dwa mecze w jednym sezonie w ciągu sześciu sezonów poprzedzających przybycie O’Briena, zdobywając trzy mistrzostwa krajowe w tym okresie. Uzyskiwali również średnio 47 punktów i ponad 500 jardów odbierających na mecz pod wodzą byłego koordynatora ofensywy Steve’a Sarkisiana.

Patriots talk: Devin McCourty zagłębia się w Patriots zatrudnić Billa O’Briena | Słuchaj i subskrybuj | Obejrzyj na YouTube

Mike Rodak z AL.com niedawno dołączył do Phila Perry’ego w podcaście Next Pats Aby przedstawić pewne spojrzenie na to, dlaczego fani Karmazynowego Przypływu tak chętnie opuszczają O’Briena.

„Ludzie pytają, dlaczego jeszcze go nie ma?” Bo fani go nie lubią” Rodak powiedział Perry’emu w zeszłym tygodniu. „To jest produkt wysokiego poziomu Alabamy, ponieważ tutaj fani oczekują od nich wygranej w każdym meczu. Spodziewają się, że wygrają różnicą 40 punktów. Oczekują, że Alabama zdobędzie 50 punktów. Tak to wyglądało przez jakiś czas. Nicka Sabana…

READ  AP przewidywał 25 najlepszych ankiet w 12 tygodniu

„Wydaje się, że fani są bardzo zaniepokojeni i czują, że już go tu nie chcą. W tym momencie trudno go zignorować. Od jakiegoś czasu bulgocze i zdecydowanie teraz się pieni. Więc fani są czekając na jakiekolwiek wieści o jego odejściu”.

Krótko mówiąc, w Alabamie obowiązują bardzo wysokie standardy sukcesu, a O’Brienowi po prostu się to nie udało. Nie powinno zabraknąć faworytów, którzy zastąpią O’Briena jako O.C., więc możemy zrozumieć, dlaczego fani Karmazynowego Przypływu nie mieliby nic przeciwko temu, by odszedł.

Podczas gdy fani Alabamy stoją plecami do O’Briena, fani Patriotów powinni nadal być szczęśliwi widząc go w Foxboro: The Andover, Mass. , tubylec powinien być ogromnym ulepszeniem w stosunku do Matta Patricii, a nawet ma w przeszłości związek z byłym rozgrywającym z Alabamy Maca Jonesaktóry pomógł O’Brienowi nauczyć się przestępstwa Karmazynowego Przypływu po tym, jak został zatrudniony w styczniu 2021 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *