Dlaczego Packers zamienili Davante Adamsa na najeźdźców i co wydarzy się dalej w Green Bay – The Athletic

ten Pakowacze A Poszukiwacze wysłał fale uderzeniowe przez NFL w czwartek wieczorem, Zgadzam się na umowę To wysłałoby szeroki odbiornik All-Pro Davant Adams Źródło powiedziało The Athletic, że w tegorocznym drafcie Raiders są w pierwszej i drugiej rundzie wyborów w Las Vegas (nr 22 i 53).

Sieć NFL poinformowała, że ​​Raiders i Adams zgodzili się również na warunki pięcioletniego kontraktu o wartości 141,25 miliona dolarów (28,5 miliona dolarów rocznie). Według źródeł pakowacze byli skłonni zapłacić Adamsowi tyle, jeśli nie więcej, niż zapłacili mu najeźdźcy. Nie brano pod uwagę funduszy i struktury kontraktu. W końcu ten ruch trafił do Adamsa, który chce grać z Quarterback Raiders Derek Carrjeden z jego najlepszych przyjaciół i jego uczelnia we Fresno.

Według źródeł, rozgrywający Packers Aaron Rodgers Był świadomy oddzielenia Adamsa od zespołu. Jedno ze źródeł powiedziało, że Rodgers wiedział, że tak się stanie jeszcze przed podpisaniem nowego kontraktu z Green Bay, chociaż inne źródło bliskie sytuacji dodało, że Rodgers nadal wierzył, że Adams pozostanie w tyle w 2022 roku. W końcu Adams powiedział, że chce być najwyższy płatny odbiorca w NFL, a źródła twierdzą, że Packers byli gotowi wyjść poza to DeAndre HopkinsŚrednia roczna pensja w wysokości 27,25 miliona dolarów.

READ  Odell Beckham na ćwiczenia zespołowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *