„Doctor Strange 2” osiąga w piątek 90 milionów dolarów — The Hollywood Reporter

Gra się rozpoczęła.

Studia Marvela i Disney Doktor Strange w Multiverse szalony Jest na dobrej drodze, aby w swoim krajowym debiucie odnotować od 185 milionów do 200 milionów dolarów i zdobyć jeden z największych automatów wszechczasów w kraju po zarobieniu 90 milionów dolarów w piątek.

Disney stał się bardziej konserwatywny, proponując weekend otwarcia w przedziale 170-185 dolarów.

Piątkowy wynik – który obejmował 36 milionów dolarów w czwartkowych zapowiedziach – jest siódmym największym dniem otwarcia wszechczasów i daje Marvel Cinematic Universe Pięć z 10 najważniejszych dni roboczych wszechczasów. To także więcej niż pełny weekend otwarcia 10 tytułów MCU, w tym pierwszy dr Gharibktóry w 2016 r. otworzył się na 85,1 mln USD, nie został skorygowany o inflację.

W reżyserii Sam RaimiFilar wsparcia o wartości 200 milionów dolarów powraca Benedykt Cumberbatch w honorowej roli. dr Gharib 2 Zagraniczne otwarcie rozpoczęło się w środę, przynosząc do tej pory 139,3 miliona dolarów, z wczesną globalną sumą 229,3 miliona dolarów w piątek.

Przedstawienie sequela jest ogromnym zwycięstwem, ponieważ właściciele Hollywood i teatrów rozpoczynają lato 2022 roku okno biletowe pora roku. Po dwóch latach zmagań z pandemią studia przygotowują się do rozpoczęcia parady spóźnionych kolumn wsporczych.

dr Gharib 2 Pokazy w 4545 kinach, największa liczba witryn pandemicznych i piąta co do wielkości w historii, oraz kolejny znak, że przemysł filmowy wyłania się z COVID-19 po ponad dwóch latach szaleństwa i inicjacji. Chociaż ogólna frekwencja jest nadal niska w porównaniu do „normalnych” czasów, zaufanie widzów jest najwyższe w historii.

Kolejna uwaga: Imax i inni operatorzy filmowi mocno zachwalają fakt, że pierwszy zwiastun sequela Jamesa Camerona Awatar: Droga wodna To premiera wyłącznie w kinach autorstwa dr Gharib 2.

Ogólnie dobrze oceniany wizerunek superbohatera ma w USA wynik B+ CinemaScore i jak dotąd jest karmiony przez kinomanów w wieku od 18 do 34 lat. Mężczyźni stanowili ponad 62 procent kupujących piątkowe bilety.

READ  George Santos twierdzi, że pozywa Jimmy'ego Kimmela za filmy, na których go wyśmiewano

po pierwszym dr GharibPostać Cumberbatcha zyskała na jasności, gdy się w nim pojawił Avengers: Wojna bez granic Ostatnio Sony i Marvel osiągnęły ogromny sukces w wysokości 1,9 miliarda dolarów Spider-Man: Nie ma miejsca na domktóry zarobił prawie 122 miliony dolarów w pierwszy piątek (w tym 50 milionów w zapowiedziach) i osiągnął 260,1 miliona dolarów za pierwszy w kraju.

Jeśli osiągnie 200 milionów dolarów, film Raimiego będzie mógł pochwalić się szóstym co do wielkości debiutem superbohatera za nim Czarna pantera (202 mln USD), Mściciele (207,3 mln USD), Avengers: Wojna bez granic (257,7 mln USD), Spider-Man: Nie ma miejsca na dom (260,1 mln USD) i Avengers: Koniec gry (357,1 mln USD).

Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa odebrać gdzie Nie ma miejsca na dom Przestań, gdy Stephen Strange przybywa, aby pomóc małej dziewczynce o imieniu America Chavez (Zuchchitel Gomez), która potrafi skakać przez różne wszechświaty. Teraz jednak demoniczna siła próbuje ukraść swoją moc.

Częściowo emocjonalna, częściowo przerażająca, komediowa i zawsze pełna akcji przygoda, w której przebiegły superbohater rozgrywa pojedynek z Karmazynową Wiedźmą (Elizabeth Olsen) i spotyka starożytny płomień (Rachel McAdams), poproś o pomoc swojego byłego chłopaka, który teraz zamienił się w najwyższego czarodzieja (Benedykt Wong) i poznaj dostawców (Chiwetel Ejiofor). Jest też główny napis związany z innymi funkcjami MCU, ale czytelnicy nie znajdą tu żadnych spoilerów.

Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa Jest oceniany jako PG-13.

5 maja, 7:55 Zaktualizowano o łączne i poprawione szacunki z piątku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *