Dow futures rosną: co zrobić po dzisiejszym spadku giełdy; Netflix, kolejne zarobki Tesli

Kontrakty terminowe na indeks Dow Jones wzrosły późno po dzisiejszym spadku na giełdzie, a rentowność 10-letnich obligacji skarbowych osiągnęła najwyższy poziom od 52 tygodni. Zarobki z technologii rozpoczną się w tym tygodniu z bardzo oczekiwanymi wynikami od Netflix (NFLX) I Tesla (TSLA).
Xgiełda dzisiaj

W poniedziałek indeks Dow Jones Industrial Average spadł o 0,1%, a S&P 500 o mniej niż 0,1%. Nasdaq Technology Weight Composite Index spadł o nieco ponad 0,1%. w ciągu wymiana pieniędzy w obieguNasdaq 100 Invesco QQQ Trust Tracker (QQQ(W górę o 0,1%, SPDR S&P 500 ETF)szpieg) nieco większa.

lider samochodów elektrycznych Tesla (TSLA) wzrosła w poniedziałek o 2% przed wynikami z tego tygodnia. Świergot (TWTR) wzrosła o 7,5% po tym, jak firma przyjęła program „toksycznych pigułek”, aby powstrzymać zakup prezesa Tesli, Elona Muska.

Przegląd dzisiejszej giełdy w USA

indeks Kod Cena Wygrana Przegrana % zmiana
Dow Jones (0DJIA) 34412,61 -38,62 -0,11
Standard & Poor’s 500 (0S i P5) 4391,81 -0,78 -0,02
Nasdaq (0NDQC ) 13332,36 -18,72 -0,14
Kontakt 2000 (IWM) 197,62 -1,34 -0,67
wada 50 (pięćdziesiąt) 36,32 -0,22 -0,60
Ostatnia aktualizacja: 16:26 CET 18.04.2022

Pomimo słabnącego rajdu na giełdzie, liderzy Dow American Express (AXP) I Larwa (kot) – wraz z Tabela liderów IBD lista obserwowanych akcji Nauka na żywo Edwardsa (EW), olej murphy (mor), Raytheon Technologie (RTX), zbieg okoliczności (szyling) I Ulta Beauty (Ulta) – Wśród największych akcji do kupienia i oglądania w poniedziałek.

gdzieś pomiędzy Liderzy Dow JonesI jabłko (AAPL) zmniejszyła się o 0,1% i Microsoft (MSFT) w górę o 0,25% w Giełda dzisiaj.

Microsoft i Tesla Tabela liderów IBD Sklepy. Caterpillar i Edwards Nauka na żywo pojawiło się W tym tygodniu Zapasy w pobliżu obszaru zakupu Polak. Edwards też był Poniedziałkowe zapasy od IBD. Gąsienica jest IBD SwingTrader Zbiory.

Kontrakty terminowe Dow dzisiaj: rentowności obligacji skarbowych, ceny ropy

Po poniedziałkowym zamknięciu kontrakty terminowe Dow Jones wzrosły o 0,3% w stosunku do wartości godziwej, a kontrakty na S&P 500 o 0,4%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 wzrosły o 0,6% w stosunku do wartości godziwej. Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.

READ  Wyłącznie: klienci mówią, że Binance obsługiwał traderów kryptowalut w Iranie pomimo sankcji USA

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych w USA wzrosła w poniedziałek do 2,86%, najwyższego poziomu od grudnia 2018 r. Tymczasem ceny ropy w USA wzrosły o około 1%, do poziomu nieco powyżej 107 USD za baryłkę.

Zmagania na giełdzie: co robić teraz

Giełda zakończyła poniedziałek skromnymi stratami, przedłużając czwartkowe gwałtowne spadki.

Chociaż główny trend wzrostowy pozostaje nienaruszony, nadszedł czas, aby iść naprzód z większą ostrożnością. Uważaj na większość nowych zakupów i skup się tylko na akcjach, które mają wyjątkowe podstawy i duże wybicia wykraczające poza ważne punkty zakupu. Bądź też elastyczny. Rynek może wrócić do „potwierdzonego trendu wzrostowego” lub ciężka wyprzedaż może kontynuować i doprowadzić do korekty.

Czwartek wielki obraz W felietonie ostrzegano: „Nasdaq zniszczył wszystkie zyski z 18 marca” Podejmować właściwe kroki Jest poniżej 50-dniowej średniej ruchomej. Na razie S&P 500 wciąż jest powyżej notowań z 16 marca”.

Jeśli jesteś nowy w IBD, rozważ przyjrzenie się system obrotu akcjami I Podstawy CAN SLIM. Wyróżnić wzory wykresów Jest to jedna z kluczowych wytycznych inwestycyjnych. IBD oferuje szeroką gamę Listy wzrostu zapasówLubić tabela wyników I SwingTrader.

Inwestorzy mogą również tworzyć listy obserwacyjne, znajdować firmy w pobliżu profilu kup punktlub tworzyć własne ekrany w IBD Market Smith.


Pięć akcji Dow Jones do obejrzenia teraz


Akcje Dow Jones do kupowania i oglądania: American Express, Caterpillar

Dow Jones Financial Stock American Express śledzi filiżankę z uchwytem z 194,45 punktami zakupu. Akcje wzrosły w poniedziałek o 1,8%, przedłużając zwycięską passę na trzy sesje i kończąc o około 5% od ostatniego wpisu.

chwila, IBD SwingTrader Caterpillar w zakresie zakupu po kubek z uchwytem Kup punkt 227,15 po czwartkowym wybiciu. ten 5% kup przestrzeń Wzrasta do 238,51. Bullish Index – Linia RS akcji jest na najwyższym poziomie od czerwca 2021 r. Akcje wzrosły w poniedziałek o prawie 1%.

READ  Nowy raport sugeruje, że Daniel Snyder prawdopodobnie nie będzie sprzedawał liderów

Cztery wzrostowe akcje do obejrzenia w Cursrajd giełdowy


Akcje do kupienia i obejrzenia: Edwards, Murphy, Raytheon, Shell, Ulta

Tabela liderów IBD Lista obserwacyjna Edwards Lifesciences pokazuje teraz kubek z uchwytem z punktem kupna 125,21 w wyniku słabości z zeszłego tygodnia. Akcje EW spadły w poniedziałek o 0,6%.

Murphy Oil przebił punkt kupna 43,30 z byczej bazy przy poniedziałkowym wzroście o 3,2%. MUR . MAGAZYN Posiada ocenę 99 doskonałych związków IBD dla każdego Kontrola zapasów IBD.

Wykonawca obrony Raytheon Technologies zakończył mniej niż płaska podstawa 104,44 pipsy długo po wzroście akcji w poniedziałek.

Producent ropy i gazu Shell, 1 kwietnia Akcje IBD dzisiaj, znajduje się w przedziale kupna powyżej 56,23 punktów kupna za płaską bazę po poniedziałkowym wzroście o 0,4%. Zakup powierzchni wzrósł o 5% do 59,04.

Akcje Ulta Beauty są w Zakres zakupów 5% makaron kubek z uchwytem 408.83 punktów zakupu wg IBD Market Smith Analiza wykresów. Powierzchnia kupna wzrosła do 429,27. Linia względnej siły akcji znajduje się na nowym szczycie, co jest główną oznaką pozycji lidera na rynku. Akcje ULTA wzrosły w poniedziałek o niecałe 0,1%.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje w bieżącym rajdzie giełdowym na IBD Live


Zarobki Netflix

Zarobki Netflix Oczekiwany późny wtorek analitycy twierdzą, że firma może spodziewać się najwolniejszego wzrostu od 10 lat. Oczekuje się, że zyski firmy spadną o 22% do 2,92 USD na akcję przy przychodach w wysokości 7,93 mld USD. Oczekuje się, że sprzedaż wzrośnie o 11% w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.

Akcje NFLX spadły o ponad 50% z 52-tygodniowego maksimum po poniedziałkowym 1% spadku.

Zarobki Tesli

Zarobki Tesli mają nastąpić po środowym zamknięciu. Gigant pojazdów elektrycznych ma wykazać zysk na akcję w wysokości 2,26 USD przy sprzedaży w wysokości 17,59 mld USD, co oznacza wzrost rok do roku odpowiednio o 143% i 69%.

READ  Bank centralny Singapuru pozostawi politykę bez zmian na swoim pierwszym kwartalnym posiedzeniu w 2024 r

Na początku kwietnia Tesla poinformował, że 310,048 dostarczonych pojazdów W pierwszym kwartale był o 68% wyższy niż w tym samym okresie rok wcześniej i tuż poniżej szacunków analityków wynoszących 312 tys.

Akcje Tesli W poniedziałek wzrósł o 2%, odzyskując część czwartkowego spadku o 3,7%. Akcje giganta pojazdów elektrycznych w poniedziałek zakończyły się o około 13% w porównaniu z punktem skupu kubków o wartości 1152,97 punktu.

W dniu 4 listopada akcje notowano na poziomie 1243,49, aw poniedziałek zakończyły się na prawie 19%.

Liderzy Dow Jones: Apple i Microsoft

w ciągu Akcje Dow Jonesuruchomiono akcje Apple 7%-8% podstawa redukcji strat Od 176,75 kupuj punkty w bazie z podwójnym dnem, spadając poniżej linii 50-dniowej. Tymczasem punkt kupna uchwytu jest ostatnim punktem wejścia, który można obejrzeć na poziomie 179,71. W poniedziałek akcje straciły 0,1%.

Akcje lidera oprogramowania, Microsoftu, wzrosły w poniedziałek o 0,25%, ale nadal są znacznie poniżej swoich 50 i 200-dniowych linii. Akcje są o około 20% niższe od 52-tygodniowego maksimum.

Obserwuj Scotta Lehtonena na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Dowiedz się więcej o rozwijających się akcjach i średniej przemysłowej Dow Jones.

Może Ci się spodobać:

Największe wzrosty do kupowania i oglądania

Dowiedz się, jak synchronizować rynek ze strategią rynkową ETF IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak znaleźć zapasy wzrostu: Dlaczego IBD upraszcza wyszukiwanie najlepszych zapasów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *