Draymond Green potwierdza ustny raport Jordana Paula ze stycznia

Ponieważ przedsezonowa sprzeczka Draymonda Greena i Jordana Poole’a wydaje się być przeszłością, Warriors są o dwa zwycięstwa od awansu do półfinałów Konferencji Zachodniej 2023.

Green potwierdził, że jednym ze znaków, że zespół naprawdę się ruszył, był powrót w styczniu Do Shams Al-Shaaraniyyah Athletic Niedziela.

Charania wcześniej informował, powołując się na źródła ligowe, że rola Greena jako kapitana po uderzeniu została potwierdzona po wygranej 27 stycznia u siebie z Toronto Raptors, kiedy czterokrotny mistrz NBA „przeżuł ustnie siusiu w szatni po meczu. „.”

Według Charanii Green zażądał od Poole’a mniej dąsów i lepszych decyzji – słowa zaakceptowała Młoda Gwardia i pochwaliła przywództwo Warriors, w tym Steph Curry.

Według Greena raport był prawidłowy.

„Słyszałem?” Greene zapytał Charanię, kiedy poruszono ten moment po zwycięstwie Golden State w 4. meczu nad Sacramento Kings w Chase Center.

Greene powiedział Sharanyi, że rzeczywiście pamięta intensywną rozmowę z Paulem. Zrobił „trzy lub cztery kroki do tyłu”, kiedy rozłączył się z drużyną po uderzeniu Paula podczas sesji treningowej w październiku.

Ale w styczniu Green poczuł, że czas wyleczył rany.

„Ale w tym momencie sezonu nadszedł czas, aby wykonać pchnięcie. Czas uciekać” – powiedział Green Charanii. „I wszyscy lepiej akceptują rzeczy po zwycięstwach niż po porażkach. Było więc zrozumienie, że odnieśliśmy kilka zwycięstw.

„Ten moment poprzedzający przerwę w All-Star miał miejsce… Czułem, że to ważne, aby mieć ten moment. Ale czułem też, że musi to nastąpić we właściwym czasie. Nie odnieśliśmy razem wielu zwycięstw rok z rzędu, więc starasz się poczuć, że nadszedł właściwy czas”. Byliśmy na podium u siebie, starając się zsumować wygrane. Czuję, że to jest czas, kiedy próbujesz się ponownie wstawić.

Powiedział, że fakt, że Green tak mocno wchodził do miski, został zaakceptowany przez wszystkich – nawet tego, który Green uderzył – pokazał, że drużyna jest więcej niż gotowa do obrony tytułu NBA.

READ  Clippers GM Michael Winger Górna zakładka wykonawcza: Źródła

Green kontynuował: „A tak przy okazji, mogłeś się tam ponownie wstawić i to nie zostało zaakceptowane”. A jeśli nie zostanie to zaakceptowane, to twoja sprawa. Znów zrób krok w tył. Ale jeśli zostanie to zaakceptowane, to… cóż, zaczynamy, teraz możemy zacząć składać rzeczy razem i zaczynamy się poruszać.

„Teraz możesz to poczuć. Nasz zespół jest tutaj i jesteśmy gotowi do działania. To idealny moment”.

POWIĄZANE: Klay trolluje Steph z nowym przezwiskiem po pomyłce 4 TO

Nie jest tajemnicą, że Warriors mieli burzliwy sezon, zaczynając uderzać i jeździć przez całą kampanię NBA 2022-23.

Ale Golden State wiedziała, że ​​wszystko, co musi zrobić, to dostać się do playoffów, a jej mistrzowskie DNA da jej szansę na walkę. Jak dotąd okazało się to prawdą w tych play-offach, a odrodzone przywództwo Greena z pewnością może być postrzegane jako czynnik przyczyniający się do tego.

Pobierz i śledź podcast Dubs Talk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *