Dustin z Dodgers może przejść operację prawego łokcia poza sezonem: co to oznacza dla Los Angeles

Dustin May jest poza sezonem, a miotacz Dodgersów ma kłopoty.

The Dodgers ogłosili we wtorek, że May, który nie miotał od 17 maja, przejdzie operację naprawy ścięgna zginacza prawego łokcia. Sześć tygodni temu 25-latek otrzymał zastrzyk z osocza bogatopłytkowego w nadziei, że uda mu się uniknąć noża.

Operacja zostanie przeprowadzona 18 lipca przez dr Neila Al Atrasha — tego samego lekarza, który wykonał operację Tommy’ego Johna w maju 2021 roku. Maj będzie również przechodził przegląd Tommy’ego Johna pod kątem skręceń stopnia 2 na University College London, zgodnie z ligą źródło. sportowiec. Mamy nadzieję, że wróci w połowie sezonu w przyszłym roku z Dodgersami.

Mocno uderzający Mayo zanotował 15 występów po operacji, zanim zaczął narzekać na dyskomfort w łokciu po pierwszej rundzie przeciwko Twins, ponieważ pokazał zmniejszoną prędkość szybkiej piłki. W dziewięciu startach w tym sezonie May pokazał, że ma przewagę, która uczyniła go kuszącym talentem, z wynikiem 2,63 ERA w 48 rundach, pokazując te same elektryczne rzeczy, co w swoim debiucie.

Biorąc pod uwagę stan rotacji Dodgersów, który w poniedziałek stracił Claytona Kershawa na liście kontuzjowanych, byłby to potencjalnie katastrofalny cios. Dodgersowie mieli tylko nadzieję na potencjalny powrót May, ale ich potrzeba rotacji była straszna. Wchodząc we wtorek, zajęli 17. miejsce w baseballu z 4,40 ERA wśród początkujących pracowników, z szeregiem przeszkód tworzących się po drodze. Siedmiu różnych członków początkowego sztabu Dodgersów trafiło na listę kontuzjowanych w pewnym momencie sezonu, w tym Kershaw, May i Julio Urías – trzej główni starterzy, wokół których Dodgers mieli nadzieję zbudować swoją rotację. W grupie nie ma również Walkera Buehlera, który rok temu przeszedł operację Tommy’ego Johna. Urías ma 4,94 ERA w 11 startach w tym sezonie. All-Star rok temu, Tony Gonsolin zauważył, że jego szybka prędkość piłki straciła kilka punktów, a jego wyniki spadły w tym sezonie, z 3,69 ERA w 12 startach w tym sezonie i 6,39 ERA w pięciu meczach od początku czerwca .

READ  Najważniejsze mecze Premier League, mecze najlepszych klubów, których nie można przegapić

W tej chwili Dodgers mają obecnie trzech starterów w swojej rotacji – Michaela Grove’a, Bobby’ego Millera i wtorkowego startera Emmeta Sheehana, a także kolejną perspektywę startową w ich bullpen w postaci Gavina Stone’a i kolejną w postaci Ryana Pepiota, który był na liście kontuzjowanych. Cały sezon z powodu przekrzywionego problemu.

Jeden z obszarów menu, który pierwotnie był postrzegany jako siła, nagle się załamał. Choć Kershaw przetrwał w tym sezonie, jego problem z barkiem przyniesie pewne przerażenie na resztę sezonu. Weterani, tacy jak Urías i Gonsolin, radzili sobie słabo. Wiele wymaga się od utalentowanego, ale niesprawdzonego zestawu broni pod spodem. Ponadto rynek handlowy wygląda w najlepszym przypadku pochmurnie, a wiele klubów z dumą rozpoczyna pracę w środkowym regionie sportu, wystarczająco blisko rozgrywek po sezonie, aby nie chcieć się wyprowadzać z tych działek. .

To stanowi wyzwanie dla Dodgersów pod koniec tego miesiąca. Klub spisał się wystarczająco dobrze, aby do tej pory pokonać swoją główną drużynę, w 10 meczach powyżej 500 (47-37) wślizgów we wtorek. Ale tak naprawdę, jeśli przejdą do października, będą liczyć na to, że będą w stanie przezwyciężyć kontuzje takie jak ta, ostatnia w obiecującej karierze May, która składa się bardziej z krótkich serii niż trwałych sukcesów.

lektura obowiązkowa

(Zdjęcie: Kiyoshi Mio/USA Today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *