Fan Jeffa Jarretta „Sweat Equity” za uruchomienie gry wideo AEW Fight Forever

Ilekroć widzimy Jeffa Jarretta w ringu AEW, on myśli tylko o sobie. „Ostatniemu banicie” zależy tylko na podjęciu niezbędnych kroków w celu osiągnięcia najgorszej reputacji i największej nagrody dla siebie.

Chociaż za kulisami jako Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu AEW, „Double J” koncentruje się na rozwijaniu marki firmy w różnych obszarach. Teraz, wraz z wydaniem „AEW: Fight Forever”, promocja w końcu rozszerza się na gry konsolowe, które od samego początku były obszarem o wysokim priorytecie.

Podczas ostatniej wersji Jego podcast „Mój świat”Jarrett wyraził swoje odczucia na temat nowej gry wideo i całej ciężkiej pracy włożonej w jej stworzenie. Powiedział, że doświadczył podobnych uczuć, kiedy TNA po raz pierwszy wkroczyło na arenę gier. Choć nie tak znani jak ludzie tacy jak Aubrey Edwards, który wcześniej pracował nad grami, czy zagorzali fani, tacy jak Adam Cole, Evil Uno czy Miro, Hall of Famer jest całkowicie podekscytowany wydaniem.

„Oglądanie tweetów i postów wszystkich talentów na Instagramie przenosi mnie z powrotem do początków TNA, kiedy zawarliśmy naszą pierwszą umowę na grę i oczekiwaliśmy” – powiedział. „Kenny Omega na szczycie, wiem, że trzeba być uczciwym wobec ludzi, którzy włożyli swoją ciężką pracę w tę grę. Czapki z głów dla nich wszystkich. To taki kamień milowy w świecie licencjonowania… Jestem bardzo podekscytowany dla tak wielu ludzi, OG w AEW, którzy są tu od pierwszego dnia Drapią, drapią i szlifują. Jąkanie, miganie, zaczyna się przepływ pracy. Wiele się w tym dzieje… „Forever” to kamień milowy i mam nadzieję, że jedna z wielu, wielu premier w świecie gier dla tej marki”.

Od premiery 29 czerwca fani z pełną mocą zanurzają się w „Fight Forever”. Niektórzy są rozczarowani głównymi pominięciami w składzie, ale tryb Create-A-Wrestler wystarczy, aby zadowolić niektórych graczy, dopóki nie będzie dostępnych więcej DLC.

READ  iOS 16 po cichu dodał natywną obsługę klawiatury Dvoraka, ku uciesze nieznajomych takich jak ja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *