Dyrektor generalny Facebooka chce Twitter Cage Match – Różne

W całkowicie normalnych wiadomościach dyrektor generalny Meta Mark Zuckerberg i właściciel Twittera Elon Musk mogą być zamknięci w głośnej walce.

Wszystko zaczęło się od odpowiedzi Muska z 20 czerwca na Twittera kpiącego z Zuckerberga, która brzmiała: „Jestem gotowy na pojedynek w klatce, jeśli to lol”. Pęknięcie było odpowiedzią na użytkownika, który powiedział, że Zuckerberg „robi ju-jitsu”. [sic] Teraz”, odnosząc się do swojego ostatniego medalu na Mistrzostwach Brazylii w Jiu-Jitsu.

W środę wieczorem Zuckerberg odpowiedział na swojej własnej platformie, Instagramie, publikując historię, która zawierała zrzut ekranu tweeta i odpowiedział „Wyślij mi lokalizację”.

różnorodny Meta skontaktowała się w sprawie listu Zuckerberga, a rzecznik potwierdził, że „historia mówi sama za siebie”.

Tymczasem Musk nie kuli się, odpowiadając „Vegas Octagon”, najwyraźniej w odpowiedzi na prośbę Zuckerberga o lokalizację. „Mam ten wspaniały ruch, który nazywam„ morsem ”, w którym leżę na przeciwniku i nic nie robię” – napisał Musk na Twitterze.

6 maja Zuckerberg Instagram przejął władzę Ze zdjęciami z dnia swojej walki napisał: „Wziąłem udział w moim pierwszym turnieju jiu jitsu i zdobyłem kilka medali dla Team Guerrilla Jiu Jitsu. Dzięki davecamarillokhaiwuense0ne za trenowanie mnie!”

W międzyczasie Musk był w wiadomościach, ponieważ przekazał część swojej władzy nad Twitterem nowej dyrektor generalnej Lindie Iaccarino.

„Jestem podekscytowany, mogąc powitać Belindę Iaccarino jako nowego CEO Twittera!” piżmo ćwierkanie 12 maja. @LindaYacc Skupię się przede wszystkim na operacjach biznesowych, skupiając się jednocześnie na projektowaniu produktów i nowych technologiach. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Lindą w celu przekształcenia tej platformy w aplikację X, wszystko”.

The Verge jako pierwszy poinformował o tej historii.

READ  Chrysler wycofuje 338 000 Grand Cherokees ze względu na ryzyko wypadku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *