Jack Hanna, telewizyjny obrońca zwierząt i popularny program talk-show, walczy z chorobą Alzheimera — Deadline

Jego rodzina ujawniła w wywiadzie dla mediów w swoim rodzinnym mieście, że Jack Hanna, który był gospodarzem kilku programów telewizyjnych o zwierzętach i regularnie występował w nocnych talk showach, cierpi na chorobę Alzheimera.

W rozmowie z Wysyłka Kolumba, Rodzina Hanny po raz pierwszy wypowiedziała się na temat jego stanu, co spowodowało wzrost poparcia. Hannah mieszka teraz w Montanie ze swoją rodziną.

the Zoo i akwarium Kolumba Oferuje swoim gościom możliwość wysyłania wiadomości o miłości i wsparciu. Hannah pełniła funkcję dyrektora zoo w Columbus przez 42 lata, zanim przeszła na emeryturę w 2020 roku.

Przed wystąpieniem choroby Hanna był znany z prezentowania programów o zwierzętach w talk show prowadzonych przez Johnny’ego Carsona, Davida Lettermana i Jamesa Cordena, a także był gospodarzem konsorcjalnego programu telewizyjnego „Jack Hanna’s Animal Adventures” od 1993 do 2008 r. Jack Hanna’s Into the Wild”, który rozpoczął się w 2007 roku, oraz „Jack Hanna’s Wild Countdown”, który zakończył się w 2020 roku.

wiadomość Opublikował na swoim Twitterze Członek rodziny powiedział, że powitali Dispatch w swoim domu, aby „otrzeźwić spojrzenie na życie z chorobą Alzheimera”.

Post brzmi: „Podczas gdy ojciec / Jack jest nadal mobilny, jego umysł go zawodzi, światło w jego oczach przygasło i tęsknimy za tym, kim był w każdej chwili dnia”.

READ  Członek założyciel Humble Mouse, Jeremiah Green, umiera w wieku 45 | Skromna myszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *