Dyrektor generalny zespołu Stephen Jones mówi, że Cowboys „oceniają wszystkie opcje” po kontuzji Daka Prescotta

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Nie wszystko jest teraz dobrze w Dallas, na przykład Kowboje muszą patrzeć w przyszłość Do następnych 6-8 tygodni bez Duck Prescott pod centrum.

Stephen Jones, wiceprezes Cowboys i syn właściciela Jerry’ego Jonesa, rozumie, że na razie wszystkie opcje muszą zostać przedstawione. z Prescottem. Co najmniej przez drugi tydzień Cooper Rush powinien wrócić, ale potem, kto wie?

„Oczywiście wcześnie w poniedziałek. Na pewno rozważymy wszystkie opcje” — powiedział Jones w rozmowie z Audacy 105,3 wentylator w Dallas. „Ale jasne, Cooper wkroczył i wykonał dla nas naprawdę dobrą robotę w zeszłym roku, kiedy Duck musiał przeczekać grę. Zna system; [third string] Czy Greer zna system? Musimy po prostu wyjść, zrobić to i dobrze grać. Z pewnością nie zrobiliśmy tego według standardu, dla którego musimy to zrobić.”

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

Rozgrywający Dallas Cowboys Dak Prescott (4) rzuca podanie w drugiej połowie meczu NFL przeciwko Tampa Bay Buccaneers w Arlington w Teksasie, niedziela, 11 września 2022 r.
(Zdjęcie AP/Ron Jenkins)

Przed kontuzją Prescotta Cowboys nie mogli przenieść piłki przeciwko niej piracka zatoka tampaZdobyli tylko trzy punkty na swoim boisku w drodze do żenującej straty, którą pogorszył fakt, że Prescott złamał kciuk, który wymagał operacji.

„Obserwujesz mecz tak jak my teraz” – powiedział Jones o kontuzji. „Zawsze patrzyłeś na swojego rozgrywającego i od razu wiedziałeś, kiedy rzucił piłkę, że możesz zobaczyć, jak się dąsa i co robił ręką, że coś się tam dzieje. W końcu, kiedy wyszedł Kaczor nie wyłączył się z gry, chyba że to było prawdziwe.

Mike McCarthy z Cowboys reaguje boleśnie na wiadomość, że Duck Brisket został ranny

Jones dodał, że on i reszta zespołu są przekonani, że Prescott powróci w tym sezonie, chociaż „w tej chwili nie znamy tego przedziału czasowego”.

READ  Wszyscy nadal milczą o wszystkim, co Chris Jones powiedział Mattowi Ryanowi

Ale kontuzja była czymś, z czym Prescott musiał ostatnio sobie poradzić, ponieważ jego sezon 2020 zakończył się w piątym tygodniu po strasznej kontuzji kostki w meczu z New York Giants.

Anthony Nelson # 98 z Tampa Bay Buccaneers jest zgłoszony jako Dak Prescott # 4 z Dallas Cowboys w drugiej połowie w AT&D's Arena.  T 11 września 2022 r. w Arlington w Teksasie.

Anthony Nelson # 98 z Tampa Bay Buccaneers jest zgłoszony jako Dak Prescott # 4 z Dallas Cowboys w drugiej połowie w AT&D’s Arena. T 11 września 2022 r. w Arlington w Teksasie.
(Tom Pennington/Getty Images)

„Myślę, że Duck został zbudowany, aby przetrwać” – powiedział Jones. Urazy dłoni z rozgrywającym w kieszeniach są ciężkimi obrażeniami. Nie sądzę, że jest zagrożony. Czuję, że od tego odbije.

W międzyczasie Kowboje muszą utrzymać swój sezon. Ich występ w niedzielny wieczór był jasny, że nie wszystko było dobrze, przynajmniej ofensywnie. Czy Rush może pomóc Cowboys wygrywać mecze? A może będzie jak sezon 2020, kiedy Cowboys mieli 4-7 lat po upadku Prescotta?

Legenda NFL, Michael Irvine, kpi z pomysłu dołączenia Colina Kaepernicka do Cowboys: „Po prostu przestańmy”

– Myślę, że bez wątpienia będziemy lepsi jako drużyna piłkarska – powiedział Jones. Wierzymy w tę drużynę. Pracowali nad swoimi ogonami w małych obozach i przez obóz treningowy. Jasne, to nie do zaakceptowania w sposobie, w jaki graliśmy, ale z pełnym przekonaniem, że ten zespół to zbierze.

„Musimy iść do pracy, rąbać drewno i robić lepiej”.

Kontuzja Prescotta nastąpiła podczas rzucania, gdy uderzył w rękę pomocnika Bucka, Shaquille’a Barretta.

CEO/EVP i dyrektor personalny Stephen Jones z Dallas Cowboys śledzi działania przeciwko New York Giants na stadionie MetLife 30 grudnia 2018 r. w East Rutherford w stanie New Jersey.

CEO/EVP i dyrektor personalny Stephen Jones z Dallas Cowboys śledzi działania przeciwko New York Giants na stadionie MetLife 30 grudnia 2018 r. w East Rutherford w stanie New Jersey.
(Al Pereira/Getty Images)

KLIKNIJ TUTAJ, APLIKACJA FOX NEWS

To zakończyłoby noc Prescotta, gdy rzucił przez 134 jardy i nie wylądował z jednym przechwyceniem. Miał 48,3 procent ukończenia w nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *