Dziedzictwo Hogwartu jest opóźnione do kwietnia na PS4, podczas gdy wersja na PS5 jest teraz złota

Aktualizacja (14.12.22): Po poniższym ogłoszeniu dotyczącym wersji Hogwarts Legacy na PS4, deweloper Avalanche udostępnił aktualizację dla wersji na PS5. Obecna wersja gry, której premiera planowana jest na luty, Oficjalnie pokrył się złotem, co zasadniczo oznacza koniec gry. Wyobrażamy sobie, że czas między teraz a dniem premiery zostanie poświęcony na miażdżenie błędów przez jeden dzień.


tak, Dziedzictwo Hogwartu Znów opóźnienie – tym razem różnica polega na tym, że dotyczy to tylko wersji gry ostatniej generacji. Wersja na PS5 nadal jest zaplanowana na 10 lutego 2023 r., ale wersja na PS4 została przesunięta na 4 kwietnia.

Informacja została niedawno potwierdzona w mediach społecznościowych:

Wydaje się, że ten niesamowity harmonogram wydań został ustalony w celu „zapewnienia jak najlepszych wrażeń z gry na wszystkich platformach”. Innymi słowy, wydanie na PS4 jest obecnie prawdopodobnie zbyt trudne i nie będzie gotowe na czas w lutym. Jeśli ta wersja gry potrzebuje więcej czasu w piekarniku, warto ją odłożyć, a opóźnienie nie wpłynie na wersje na PS5.

Jutro – 14 grudnia – Deweloper planuje zaprezentować nowy gameplay, dając nam najnowsze spojrzenie na długo wyczekiwaną grę. W Hogwarts Legacy wcielasz się w ucznia piątego roku, który uczęszczał do świętej szkoły w XIX wieku na długo przed wydarzeniami z Harry’ego Pottera. Ponieważ cały zamek i okoliczne ziemie są otwarte do eksploracji, wygląda to na wymarzoną grę dla wielu – miejmy nadzieję, że uda ci się wylądować w nim w lutym. Potem znowu w kwietniu.

READ  Wygraj tajemniczą torbę od The Verge pełną darmowych technologii

Planujesz zakup wersji Hogwarts Legacy na PS4? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *